Reklāma

Bonda jaunais Aston Martin varētu būt elektrisks

Jaunākie raksti

Kā pasargāt sevi finanšu satricinājumu gadījumā? (video)

Brīžos, kad notiek finanšu tirgus satricinājumi, ir svarīgi padomāt par savu finansiālo drošību, lai gadījumā, ja ģimeni piemeklē nelaime...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #481 (06.10.2022)

6. oktobra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu...

Logitech G502 X Plus peles un G PowerPlay peles paliktņa apskats

Logitech G502 X Plus pele ir viena no trim nesen izziņotām G502 X sērijas spēlēm paredzētām pelītēm. Sērijā ietilpst G502...

“Instagram” parādīsies vairāk reklāmas

Jūlijā jau ziņojām par "Meta" sliktajiem otrā ceturkšņa finanšu rezultātiem, kad pirmo reizi uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē tā ieņēmumi bija...

Xiaomi piedāvā budžeta klases Redmi Pad planšetdatoru

Xiaomi izziņojis budžeta klases planšetdatoru Redmi Pad, kas ir aprīkots ar 90 Hz ekrānu un maksās ap 279 eiro....

Nu gan mēs esam nodzīvojušies – Bonds. Džeimss Bonds, iespējams, pāries uz elektrodzinēju darbinātu Aston Martin. Pats Bonds droši vien arī būs afroamerikānis ar aziātiskām sejas iezīmēm.

Jaunās Bonda filmas režisors Cary Joji Fukanaga vēlas, lai aģents 007 pārvietotos ar Aston Martin elektrisko Rapide E, ignorējot iekšdedzes dzinējus. Te gan jāpiemin, ka Bonds, visticamāk, vēl arvien pēc sevis nesalasīs patronu čaulītes, viņš turpinās spridzināt un slīcināt cilvēkus, diez vai varam no Bonda sagaidīt martini-vodkas kokteiļa aizstāšanu ar fair trade sojas pienu.

Labā ziņa gan ir tā, ka parasti tikai filmu sākumā Bonds pavizinās apkārt ar Aston Martin, BMW, Alfa Romeo vai Ford reklāmas automašīnām, pēcāk viņš pāriet uz ļoti jaudīgām motorlaivām, lidmašīnām, tankiem un citiem saprātīgākiem transporta paveidiem.

Quantum of Solace filmā it kā jau tika izrādīts viens no potenciāli lieliskākajiem izgudrojumiem automašīnu industrijā – ūdeņraža degvielas dzinēja Ford Edge. Faktiski tobrīd Ford nebija gatavs piegādāt Edge HySeries automašīnu, tāpēc filmā redzams parasts iekšdedzes dzinēja Ford.

Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
4 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Uldis M.
20.03.2019 10:06

Nu paga paga… Elektrisks Aston Martin nav nekāds e-UP vai leaf… Neko sliktu tur neredzu! Motora rēkoņa noteikti nav galvenais kas palīdz panākt vai tieši otrādi aizlaisties no sliktajiem puikām. Jaudīgam elektro auto ir vairāk priekšrocību kā rēcošam V8! Bonds taču vienmēr ir bijis modernu gadžetu lietotājs – kāpēc gan starp tiem nevarētu būt moderns elektroauto?

Uldis M.
20.03.2019 10:19

Arī Tesla ir bijusi Spiegu filmā :D
https://www.youtube.com/watch?v=1z3kXru_rlg

N
20.03.2019 13:33

Nevarēs vairs rādīt kā regulāri pārslēdz ātrumu dzenoties pakaļ, mainot joslas, utt.

Krotow
20.03.2019 20:28

Ja jau ar Bonda vārdu var popularizēt EV attīstību, parādot, ka EV auto nav tikai golfa ratiņi, lai notiek. Ātrumu pārslēgšanas skati gan ir gaumes jautājums.

Reklāma