Activision gatavo viedtālruņu spēļu entuziastiem jaunu Call of Duty franšīzes spēli. Šobrīd pieejama reģistrācija spēles beta izmēģināšanai. Tiek solīts, ka Call of Duty: Mobile viedtālruņos ļoti atgādinās galddatoru spēli, tajā būs pieejami vairāki režīmi – Team Deathmatch, Free-for-All, Search and Destroy un citi.

Call of Duty: Mobile būs free-to-play tipa daudzspēlētāju šaudīšanās spēlīte, gluži kā PUBG, Fortnite un citas spēles, kas no datoriem nonākušas arī viedtālruņos. Spēlētājiem tiks piedāvātas jau datoros iepazītās kartes Nuketown, Hijacked un citas. Tiek minēts, ka Call of Duty: Mobile sākotnēji būs saderīga tikai ar konkrētiem viedtālruņu modeļiem.

Tāpat tiek solīts, ka Call of Duty: Mobile saņems tos pašus ieročus, kas atrodami galddatoru spēles versijās, būs pat ieroči no Modern Warfare un Black Ops spēlēm. Plašāku informāciju izstrādātājs par spēles iespējām pagaidām nesniedz.

Call of Duty: Mobile izstrādāta kopā ar Ķīnā bāzēto Tencent. Activision uzsver, ka Call of Duty: Mobile spēle tiks noslīpēta līdz tādam līmenim, lai tās spēlēšana būtu tikpat gluda kā spēļu konsolēs. Pirmie izmēģinātāji pie Call of Duty: Mobile tiks ne ātrāk par vasaru.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Elvis Meisters

Ehh.

Armands Bērziņš

Katru reizi kad iznāk šāda tipa spēlē uz iOS, bet neiznāk uz tvOS, nav īsti skaidra motivācija.

Dapoh

Uz telefoniem tik bērni un geji spēlē spēles

Maris

Ko darīt tai paaudzei, kuri spēlēja Call of duty un COD united offensive? (es tajā skaitā). Jaunajām versijām (modern warfire utt.) esmu pa vecu. Ir kāds ieteikums?

svimart

mjā nav slikts jautājums… es ar tai paaudzē…