Klāt ir marts un kaut kur pavisam tuvu ir arī pavasaris ar saviem sniegpulkstenīšiem un putnu vīterošanu. Daba atkal sāks atmosties un arī pašam taču gribēsies ievilkt pilnu krūti svaiga gaisa un doties garākā pastaigā vai pat skrējienā pa savu rajonu. Tam lieti noderēs Kursors.lv gadžetu konkursa marta balva. Šoreiz uzdāvināsim Xiaomi Mi Band 3 aktivitāšu aproci, kas uzskaitīs aktivitātes, analizēs miegu, mērīs pulsu, spēs parādīt paziņojumus no telefona, nebīsies ūdens un uzlādēta spēs darboties līdz 20 dienām ilgi. Patiešām noderīga ierīce!

P.S. Lūgums konkursā piedalīties ar to e-pastu, ko reāli ikdienā izmantojat. Ja sanāks laimēt šo aproci un neatbildēsiet man 3 dienu laikā, balvu izspēlēšu nākamajam.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma

15
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Kristaps SkutelisasKrotowsvimartboom Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
sirmais
Viesis
sirmais

Nopirku šo produktu pagājušo vasaru sievai. Līdz šim brīdim neesmu sapratis kā viņu angliskot.

svimart
Viesis
svimart

patreiz nekā…. es jau ar sen meklēju LT tuvākais variants….:)

boom
Viesis
boom

Angliskot var vienkārši: ja ir kas darīts tad hardreset aparātam, noinstalē nost no telefona visu, kas ir saistīts ar šo ierīci. OBLIGĀTI telefonam uzliekam anglisko interfeisu. Instalējam pa jaunu aproces softu. un tagad pieslēdzoties caur zilzobi vjadzētu uzlikties softa angliskā versija aprocē.

sirmais
Viesis
sirmais

Paldies, mēģināšu. Starp citu pirku amazon.de

boom
Viesis
boom

man tas bija ar tepat Euronic veikalā pirkto, kas izrādījas no ķīnas. Un sākumā arī brīnījos kā lai dabū anglisko. visa fiška ir tajā, ka vaig lai telefons ir angliski ….

svimart
Viesis
svimart

Es jau Kristap augstāk rakstiju – ķeburi… nav šajai aprovei LV valodas atbalsta. Cik zinu Garmin dārgajiem ir un arī šajiem Xiaomi dārgam galam ir!

Krotow
Viesis
Krotow

Paldies par skaidrojumu. Pazīstamam cilvēkam uzdāvinaja šo telefonu un tā pati problēma ar nenoņemamiem hieroglifiem. Būs jāpamēģina nokonfigurēt ar angļu interfeisu.

Krotow
Viesis
Krotow

Šovakar mēģinājām Iepriekš minēto Mi Band 3 pierunāt rādīt tekstu angliski. Labā ziņa – pēc Mi Fit aplikācijas Android versijas atjaunošanas (tagad 3.5.9 versija) tas ir iespējams. Taču muca darvas – tikai pārslēdzot telefona valodu uz angļu valodu. Pārslēdzot telefonu atpakaļ uz latviešu valodu, aproces teksti atkal pārvēršas hieroglifos. Nez kāpēc Xiaomi aplikācijā nav ielikuši valodas uzstādīšanas punktu ar izvēli izmantot sistēmas valodu vai kādu no aproces atbalstītajām valodām. Tad taču daudz vietas programmā neaizņem.

as
Viesis
as

Mājās šitais lietojas uz 2 apple. Rāda visu angliski. Nu apple telefoni taču ir angliski, ne latviski, kā android.
Vienīgā pretenzija, ka notifikācijas par sms/whatsapp nāk latvieūs ķeburiem. Tik traki ka kādā brīdī būtu ķīnas ķeburi, nav bijusi, bet nav arī bijis pieslēgts latviskam androīdam.