Taxify, vadošā Eiropas kopbraukšanas platforma, maina savu nosaukumu uz Bolt, kā arī ievieš jaunu logotipu. Izmaiņas pietuvina zīmola identitāti atbilstoši uzņēmuma vīzijai un redzējumam par transporta nozari kopumā, kas šobrīd piedāvā ne tikai taksometra pakalpojumus, bet arī koplietošanas motociklus un elektriskos skūterus. Uzņēmuma jaunais nosaukums Bolt akcentē uzsvaru uz ikdienas dinamisko kustību, atspoguļojot arī kompānijas redzējumu.

“Taxify uzsāka savu darbību pirms pieciem gadiem, un mūsu uzdevums bija padarīt pilsētas transportu ērtāku un pieejamāku. Mūsu pirmais produkts bija taksometru kopbraukšanas platforma, kas uzņēmumam arī deva sākotnējo nosaukumu. Gūstot panākumus un paplašinot piedāvājumu, mēs esam pārauguši arī uzņēmuma zīmolu un nosaukumu. Ņemot vērā mūsu mērķi un ambīcijas risināt transporta problēmas arvien plašākā mērogā, vēlamies, lai zīmols atspoguļotu uzņēmuma nākotni, nevis pagātni. Mūsu jaunais nosaukums Bolt simbolizē ātru un vieglu kustību: to kādai, mūsuprāt, ir jābūt pilsētas pārvietošanās pieredzei, neatkarīgi no tā, vai pārvietošanās notiek ar auto, sabiedrisko transportu vai skūteri. Kā arī tas uzsver mūsu pārliecību, ka nākotnē sabiedrība izmantos elektriskus transporta līdzekļus”, uzsver uzņēmuma dibinātājs un vadītājs Markuss Villigs.

Reklāma

Kopbraukšanas platformu Taxify, kas turpmāk būs pazīstama kā Bolt, pirms pieciem gadiem dibināja Markuss Villigs, un kopš tā laika uzņēmums savu darbību ir paplašinājis, piedāvājot ne tikai braucienus ar taksometriem. Igaunijā radītais tehnoloģiju uzņēmums šobrīd apkalpo jau 25 miljonus klientu vairāk nekā 30 valstīs visā pasaulē un ir kļuvis par tirgus līderi Eiropā un Āfrikā. Tā bija arī pirmā lietotne, kur vienuviet pieejami kopbraukšanas pakalpojumi un braucieni ar skūteri, un uzņēmums šobrīd pašlaik strādā pie tā, lai paplašinātu skūteru pakalpojumus vairākās Eiropas pilsētās.

Uzņēmuma pārstāvji skaidro, ka klientiem nav nepieciešams lejupielādēt jaunu aplikāciju, un uzņēmums turpinās nodrošināt visus iepriekšējos pakalpojumus. Taxify aplikācija tiks automātiski nomainīta uz Bolt lietotni. Pilnīga pāreja uz jauno zīmolu notiks mēneša laikā.

Atzīmējot nosaukuma maiņu, Bolt jau drīzumā būs īpašs piedāvājums katram klientam Latvijā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
celtnieks

Bolt, šaiba, šurup……. :)

DMG

Ne pārāk saprotu, kas vispār ir kopbraukšana un kā tā atšķiras no taksometru izsaukšanas?

Jānis

“Kopbraukšana” ir veids, kā iegūt tirgus daļu taksometru pakalpojumu tirgū, izvairoties no taksometru nozarei piemēroto nodokļu nomaksas. Kad tirgus daļa iekarota un konkurenti izspiesti – varam no valdības mēģināt izkarot speciālu regulējumu “kopbraukšanas” legalizēšanai.

x

te arī nosaukuma jēga – liekam boltu uz likuma par pasažieru pārvadājumiem.

DMG

Mahinācijas kaut kādas tad. Pēc nosaukuma “kopbraukšana” man vairāk asociējas ar iespēju braukt kopā ar kaimiņu uz darbu, jo mums ir pa ceļam. Bet laikam tā tas nestrādā.

KKTK

Tad kad tu brauc no tusiņa ar divām tikko iepazītām čiepām, tad tā taču sanāk kopā braukšana.

x

nevajag tik smalki….pat vienam braucot, vienmēr līdzi ir manis labākā un sliktākā versijas – tas jau sanāk trīs personas.

Kristaps

Nu, uzmanīgi, ka tik Useins neatskrien. :)