ASUS Hangouts Meet ir ierīču komplekts, kas paredzēts videokonferenču veikšanai augstā kvalitātē. ASUS Hangouts Meet komplektā atradīsi arī ASUS Chromebox 3 ar Intel Core i7 procesoru un 4K UHD kameru ar 120 grādu skata leņķi. Kamerai ir spējīgs autofokuss.

ASUS Hangouts Meet vadība tiek nodota skārienekrānam, to papildina skaļruņu un mikrofonu komplekts. ASUS Hangouts Meet skaļruņus un mikrofonus iespējams komplektēt tā, lai visi telpā esošie zvana dalībnieki būtu skaidri dzirdami.

ASUS Hangouts Meet vienā video zvanā var sazināties līdz 100 dalībnieku, tam var pievienoties dalībnieki no datoriem un viedierīcēm.

ASUS Chromebox 3 ir iebūvēts Android lietotņu uzstādīšanas atbalsts no Google Play veikala, datoru, protams, darbina Chrome OS. Ražotājs norāda, ka nelielais dators piemērots kā mājas lietotājam, tā arī skolām un nelieliem uzņēmumiem. ASUS Chromebox 3 pat iekļautas USB 3.1 Type-C pieslēgvietas.

Maksimāli nokomplektēts ASUS Chromebox 3 nāk pat ar 8. paaudzes Intel Core i7 procesoru, visiem ASUS Chromebox 3 ir DisplayPort pieslēgvieta ar iespēju pievienot līdz diviem 4K ekrāniem.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
KKTK Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
KKTK
Guest
KKTK

Vai tad Hangouts nav miris?