ASUS tikko izziņojis jaunu ASUS Chromebox 3 nelielo galddatoru sēriju ar 8. paaudzes Intel Core un Celeron procesoriem, līdz 16 GB DDR4-2400 RAM un līdz 256 GB M.2 SSD. Tātad ASUS Chromebox 3 sērija nebūs nekādi nīkuļi.

ASUS Chromebox 3 ir iebūvēts Android lietotņu uzstādīšanas atbalsts no Google Play veikala, datoru, protams, darbina Chrome OS. Ražotājs norāda, ka nelielais dators piemērots kā mājas lietotājam, tā arī skolām un nelieliem uzņēmumiem. ASUS Chromebox 3 pat iekļautas USB 3.1 Type-C pieslēgvietas.

Maksimāli nokomplektēts ASUS Chromebox 3 nāk pat ar 8. paaudzes Intel Core i7 procesoru, visiem ASUS Chromebox 3 ir DisplayPort pieslēgvieta ar iespēju pievienot līdz diviem 4K ekrāniem.

ASUS Chromebox 3 nonāks veikalos jūlijā. Mums tuvākā iespēja iegādāties ASUS Chromebox 3 droši vien būs no Amazon Lielbritānijas vai Vācijas tiešsaistes veikaliem.

 • Nettwerk

  Bet shiem Chromebook var uzlikt citu sistemu vai tikai ChromeOS? Ja tas jaadara caur brutaalaam metodem, tad neredzu jeegu iegaadaaties taadu, kas jau naak specifikaacijaa ar i3/i5/i7.

  • digitalk

   laikam tiem jēga ir apdeitos un android appos, tāpat kā Apple dzelžiem galvenā pievienotā vērtība ir OS X.

   • Nettwerk

    Bet Apple saviem dzelzhiem ljauj uzstaadiit papildus citu sisteemu un nav pat jaaiegrimst mazohismaa lai to izdariitu, taapeec Apple datorus var pirkt. Un uz Mac var normaalas applikaacijas darbinaat nevis kjisenjmaisus ar bling un in-app purchases.