Diemžēl šobrīd pilnībā nevaram uzticēties Incognito Mode režīmam Google Chrome tīmekļa pārlūkā. Daudzi tīmekļa lapu uzturētāji atraduši iespēju apiet Incognito Mode režīma ierobežojumus, kas arī licis Google pārskatīt Chrome Incognito Mode darbību.

Google apsolījusi izlabot Chromium kodu, lai turpmāk Incognito Mode tiešām pasargātu lietotāju. Uzlabotais Incognito Mode režīms būs pieejams jau kopā ar Chrome 74 versiju, bet tas būs pašam jāaktivizē. Pie visiem lietotājiem sakārtotais Incognito Mode režīms nonāks tikai kopā ar Chrome 76. Chrome 76 versijai būtu jānonāk pie lietotājiem kaut kad šī gada jūlijā.

Incognito Mode režīmam teorētiski būtu tevi īslaicīgi jāpasargā no Google, Facebook, Amazon un citu tīmekļa gigantu datu vākšanas. Ja vēlaties, lai jūsu darbības pārlūkā Google Chrome netiktu reģistrētas, varat pārlūkot tīmekli privāti inkognito režīmā. Pārlūkā Chrome tad netiek saglabāta pārlūkošanas vēsture, sīkfaili, vietņu dati un veidlapās ievadītā informācija.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
asvaza Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
asvaza
Guest
asvaza

Saskaņā ar https://www.engadget.com/2019/02/18/google-chrome-incognito-mode-blocking nav runa, ka būtu atrasts veids kā personalizēt anonīmos lietotājus. Caurums ir tajā, ka lapa spēj atpazīt Incognito Mode lietojumu kā tādu un vispār liegt piekļuvi savam saturam.