Slaideri ir atgriezušies ar skaļu blīkšķi! Booom!! Šoreiz manās rokās nonācis svaigais Xiaomi Mi Mix 3, kuru tā vien prasās salīdzināt ar 10 gadus veco Sony Ericsson W760. Domā, ka Mi Mix 3 večuku sasit vienos vārdos? Ha ha, ne gluži!

Paldies, Xiaomi Latvia veikalam, kas mums sarūpēja Mi Mix 3 uz testu, kā arī paldies uzņēmumam TestDevLab par vietas nodrošināšanu šī video filmēšanai. Uzņēmums meklē programmatūras testētājus, izstrādātājus un arī praktikantus: https://www.testdevlab.com/careers

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

19 komentāri

  • Kuš, aizver logus, kad piesauc viņa vārdu! :| Linuss mums ir Dieva vietā! Tas čalis ir reāli viens no spicākajiem nažiem savā PC lietu jūtūberu atvilknē. Respekts no rīta līdz vakaram!

   • Jā, ir interesanti vismaz virspusēji skatīties arī citus tehnoloģiju blogus. Vismaz attiecībā uz datoriem Linuss ir ļooooooti labs. Tā jau likās, ka Kristaps no viņa šo to nospiež, liekas, ka zinu, no kurienes izauga raksts par GTX 1660 Ti :)

    Šai sakarā ābolu pielūdzējiem būs veselīgi paskatīties Luisa Rosmana ābolu dzelžu remonta ierakstus. Jau iepriekš atvainojos, ja kādam salūzīs šablons vai reliģija.

 1. ksjomi neinteresē, bet atļaušos piebilst – šī ir līdz šim smieklīgākā tēma, kādu esmu lasījis kursorā pēdējos gadus.

  Cepums tam, kurš trollē Kristapu :D :D :D :D

 2. žēl, ka to veci klausuli nedabūjāt pie dzīvības. man kabelis gan jau būtu atradies, ja pajautātu :)
  video tīri labi skatāms…

  • Paldies! Jā, būtu forši iekurbulēt to verķi. Bet nu kā vari iedomāties, laiks spieda kustēties uz priekšu, lai ir video. Bet noteikti būs kaut kādi video vai citi projekti, kur lasītāji varēs nākt talkā, lai tie taptu vēl labāki :)

  • Vai tikai nedarbošanās iemesls nebija dēļ vecuma sačābējis akumulators? Pirmssmartfonu ēras mobilajiem tas ir galvenais iemesls.

 3. Kristap, nemaldini cilvēkus. Neviens Latvijā tirgots Samsung nenāk ar Snapdragon pročiem. Samsung’s visur, izņemot Ķīnu un ASV, sprauž savus Exynos pročus, kurus nevar salīdzināt ar Snapdragoniem. Faktiski, tas ir dažādas ierīces.

  • Tu saki pareizi, Eiropā nopērkamie Samsung flagmaņi darbojas ar paša Samsung izstrādātajiem Exynos procesoriem. Tomēr atsevišķos modeļos (piemēram, Galaxy Note9) es gan atļaušos turpināt tos pielīdzināt Snapdragon 845, jo attiecīgais Exynos konkurē tieši ar šo čipsetu. Starp abiem, protams, nav liekama vienādības zīme, bet ļoti, ļoti vienkāršojot tas ir aptuveni tas pats.

   • Samsung’s var sevi pozicionēt kā vēlas, tas viņus nekādi nepietuvina Qualcomm. Iedziļinies un sapratīsi, ka Apple ar savu A12 ir gaismas gadus priekšā Qualcomm un Qualcomm ir gaismas gadus priekšā Exynos. Kaut kur pa vidu ir Huawei ar Kiriniem bet noteikti priekšā Exynos. Līdz ar to pielīdzināšana vairāk kā nekorekta. Pats taču lietoji un atzini, kā jālādē 2x dienā un tā nav vienīgā neefektivitāte.

 4. Labs video. Prieks, ka arī sākāt taisīt! Ja jums sanāks telefonu noturēt pie sevis, tiešām būtu intersanti pēc laika paskatīt, vai tās vietas neaid***sies ar kabatu saturu.

Ir ko teikt?