Slaideri ir atgriezušies ar skaļu blīkšķi! Booom!! Šoreiz manās rokās nonācis svaigais Xiaomi Mi Mix 3, kuru tā vien prasās salīdzināt ar 10 gadus veco Sony Ericsson W760. Domā, ka Mi Mix 3 večuku sasit vienos vārdos? Ha ha, ne gluži!

Paldies, Xiaomi Latvia veikalam, kas mums sarūpēja Mi Mix 3 uz testu, kā arī paldies uzņēmumam TestDevLab par vietas nodrošināšanu šī video filmēšanai. Uzņēmums meklē programmatūras testētājus, izstrādātājus un arī praktikantus: https://www.testdevlab.com/careers

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
19 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
first

Tas titulattēls iespārda.
Atgādina Linus.

Krotow

Jā, ir interesanti vismaz virspusēji skatīties arī citus tehnoloģiju blogus. Vismaz attiecībā uz datoriem Linuss ir ļooooooti labs. Tā jau likās, ka Kristaps no viņa šo to nospiež, liekas, ka zinu, no kurienes izauga raksts par GTX 1660 Ti :)

Šai sakarā ābolu pielūdzējiem būs veselīgi paskatīties Luisa Rosmana ābolu dzelžu remonta ierakstus. Jau iepriekš atvainojos, ja kādam salūzīs šablons vai reliģija.

Forši, vismaz daļēji risina nekad mūžā neizmantotās priekšējās kameras nevajadzības problēmu ar iespēju to neizbīdīt.

l00t

ksjomi neinteresē, bet atļaušos piebilst – šī ir līdz šim smieklīgākā tēma, kādu esmu lasījis kursorā pēdējos gadus.

Cepums tam, kurš trollē Kristapu :D :D :D :D

Kengurs

žēl, ka to veci klausuli nedabūjāt pie dzīvības. man kabelis gan jau būtu atradies, ja pajautātu :)
video tīri labi skatāms…

Krotow

Vai tikai nedarbošanās iemesls nebija dēļ vecuma sačābējis akumulators? Pirmssmartfonu ēras mobilajiem tas ir galvenais iemesls.

Uldis Krastiņš

Kristap, nemaldini cilvēkus. Neviens Latvijā tirgots Samsung nenāk ar Snapdragon pročiem. Samsung’s visur, izņemot Ķīnu un ASV, sprauž savus Exynos pročus, kurus nevar salīdzināt ar Snapdragoniem. Faktiski, tas ir dažādas ierīces.

Uldis Krastiņš

Samsung’s var sevi pozicionēt kā vēlas, tas viņus nekādi nepietuvina Qualcomm. Iedziļinies un sapratīsi, ka Apple ar savu A12 ir gaismas gadus priekšā Qualcomm un Qualcomm ir gaismas gadus priekšā Exynos. Kaut kur pa vidu ir Huawei ar Kiriniem bet noteikti priekšā Exynos. Līdz ar to pielīdzināšana vairāk kā nekorekta. Pats taču lietoji un atzini, kā jālādē 2x dienā un tā nav vienīgā neefektivitāte.

Krish

Prieks par to, ka esi atbrīvojies no kazbārdiņas :)

Konsumer

Labs video. Prieks, ka arī sākāt taisīt! Ja jums sanāks telefonu noturēt pie sevis, tiešām būtu intersanti pēc laika paskatīt, vai tās vietas neaid***sies ar kabatu saturu.

Rausītis

Nu tad gaidam kad nāks kas līdzīgs Nokia E7. Fiziskā klaviere bija ļoti patīkama.