Microsoft bloga ierakstā IT profesionāļi laipni aicināti izvairīties no Internet Explorer izmantošanas, kas nozīmē, ka Internet Explorer mums nevajadzētu redzēt ikdienā darba vietās kā noklusēto tīmekļa pārlūku. Tas pats Chrome uzstādāms bez administratora tiesībām. Bet to jau mēs visi zinām.

Microsoft norāda, ka Internet Explorer nav vairs moderns pārlūks, tam trūkst vairāku jaunievedumu, kas atbild par lapu ielādi, renderēšanu un pat drošību. Protams, lielāko vairumu no vēlamā satura Internet Explorer spēs parādīt.

Tīmekļa plašumos gan tiek pieļauts, ka šis aicinājums neizvēlēties Internet Explorer drīzāk uzskatāms par laicīgu drošības brīdinājumu. Turklāt Internet Explorer mirs kopā ar Windows 7 nākamā gada pašā sākumā.

Trīs gadu laikā pēc Windows 10 iznākšanas Microsoft tā arī nav izdevies pārvilināt lietotājus uz Microsoft Edge tīmekļa pārlūku. Microsoft oficiāli paziņojis, ka grasās pārveidot Edge, par pamatu ņemot Chromium dzini, kas jau darbina Google Chrome pārlūku un arī citus tīmekļa pārlūkus (Brave, Amazon Silk un Opera).

4
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Ansis SvažaKKTKLANmn Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
mn
Guest
mn

viss jau labi, piekrītu. bet ir daži specifiski plugini, kuri ir izstrādāti tikai un vienīgi priekš IE. tā kā piespiedu kārtā nāksies turpināt lietot IE kamēr plugin netiks pārstrādāts arī citiem pārlūkiem

LAN
Guest
LAN

O jā – katru gadu vajag izstrādāt jaunu lārlūku un veco atstāt pagātnes mēslainē – vēl jo labāk, ja jaunais pārlūks nedarbojas uz veciem “dzelžiem”.

KKTK
Guest
KKTK

“Tas pats Chrome uzstādāms bez administratora tiesībām.” A kas tur ir?

Ansis Svaža
Guest
Ansis Svaža

Kā Windows 10 komponente IE11 būs dzīva mūžīgi!