Spotify piedāvā bez maksas (bet ar dažādiem ierobežojumiem) klausīties mūziku, starp dziesmām tiek atskaņotas reklāmas, kas arī ir vienīgais Spotify ienākumu avots no bezmaksas kontu lietotājiem. Spotify paziņojis, ka grasās agresīvi vērsties pret tiem, kuri mēģinās apiet reklāmu atskaņošanu.

Iepriekš varēji gandrīz bez bažām izmantot Spotify Dogfood lietotni un citas iespējas, lai nenāktos klausīties reklāmas dziesmu starplaikos. Turpmāk Spotify bloķēs tos lietotājus, kuri izmantos šo vai līdzvērtīgu iespēju apiet reklāmu klausīšanos.

Spotify jau ir sācis īslaicīgi bloķēt šādus lietotāju kontus, bet jaunā pieeja ar pilnīgu kontu bloķēšanu stāsies spēkā 1. martā.

Iepriekš Spotify uzsāka vairākiem lietotājiem pieprasīt GPS sniegto atrašanās vietas informāciju, lai izskaustu situāciju, kad draugi samet kopējā kasē pa pāris eiro, lai izmantotu Spotify ģimenes plāna lētās iespējas. GPS informācija apstiprinās (vai neapstiprinās), ka ģimene dzīvo vienuviet. Ja ģimenes plāna galvenais lietotājs neapstiprinās savu mājas adresi, viņš zaudēs iespēju izmantot Spotify ģimenes plāna priekšrocības.

9 komentāri

 1. Par ģimenes plānu ir interesanti. Cik liels attālums var būt? Ja vecāki dzīvo pilsētā X bet bērns mācās vidusskolā/tehnikumā pilsētā Y ? Bet nu pēc idejas pareizi dara, ka bloķē tos, kuri bezmaksas iespēju vēl cenšas apiet. Pēc tam brīnīsies, kad pazudīs pat šāda bezmaksas funkcionalitāte. Un atkal nebūs labi…

   • Es iegādājos pirms pāris mēnešiem jau trešo gadu ‘ģimenes plānu’ par 12€ gadā no viena ebay sellera un esmu kaut kāda ķīnieša ģimenē ;) Un neesmu joprojām bloķēts,,,
    Uzskatu, ka tā ir normāla cena priekš kaut kāda parasta mūzikas straumēsanas servisa!

    Netaisos un negrasos maksāt vairak par 1-2€mēn par šādu fīču… tas ko viņi prasa – lai viņi iet pupās!

    • Ceru, ka drīz Spotijs tiks galā ar “ģimenes pirātiem” un paliksiet pie sasistas siles. Pupās jāiet Tev, ja nevari atļauties adekvātu samaksu par servisu, 1-2€ vai zinies.

 2. Skaļa klaigāšana, biedēšana, un nespēja salāpīt caurumus, nekas vairāk. Būs interesanti, diez kā viņiem veiksies ar to bloķēšanu.

Ir ko teikt?