Lai arī pagājušajā gadā Apple oficiāli pārtrauca iPhone SE pārdošanu, tomēr pāris niecīgas pārdošanas un finanšu aizķeršanās likušas atgriezt veikalu plauktos pircēju tik ļoti iemīļoto iPhone SE. Pēdējo reizi iPhone SE tika izpārdoti pagājušā gada septembrī, pēc tam tie Apple veikalos nebija iegādājami.

Tiek ziņots, ka iPhone SE atgriezies atsevišķos Apple un sadarbības partneru veikalos ASV, kā arī viedtālruni varēja kādu mirkli nopirkt Apple tiešsaistes izpārdošanas veikalā (skat. attēlu zemāk). 32 GB iPhone SE modeļa cena ir 249 dolāri, kamēr 128 GB modelis maksā 399 dolārus.

Apple ar iPhone SE pasauli iepazīstināja 2016. gadā. Viedtālruni darbina Apple A9 procesors, kas atrodams arī iPhone 6s un 2017. gada iPad sērijās. iPhone SE ir 12 megapikseļu galvenā kamera un 4.0 collu ekrāns.

19 komentāri

 1. Apple izpārdeva nelikvīdu , kuri mētājās pa noliktavām. Pie tam rīkojās ļoti neraksturīgi sev, pārdeva ar atlaidi, tātad faktiskais mērķis bija pārdot pēc iespējas ātrāk.
  iPhone SE neatgriezīsies, pareizāk sakot tas jau ir atgriezies iPhone Xr izskatā.

 2. Latvijas patērētājam SE ir ļoti pievilcīgs ar savu cenu! XR būs pievilcīgs labi ja pēc 2 gadiem, kad to sāks iztirgot kā nelikvīdu! :D

 3. SE šogad beigsies programmatūras atjauninājumi, līdz ar to šis piedāvājums ir aplam neizdevīgs.

  • kā nu kuram. ražotājam – izdevīgs, tiek vaļā no saražotā. pircējam? kā nu kuram. gīrhediem – jā, garām. userim parastajam – aifons pa lēto, savu naudu atstrādās. win-win.

   • Es tiešām nesaprotu to Apple vergu motivāciju nest viņiem naudu. SE kā iekārta ir novecojusi, ja vien neesi rūķītis, tad ir daudz patīkamāku izmēru telefoni ar aktuālāku speceni un performance. Pie tam visi redzēs, ka tavs telefons ir lētākais ( un ļoti vecs) Apple piedāvājums. Tiešām tas zīmols tā vilina?!

    • “speceni un performance”…. Esi lietojis? Dēlam ir tāds jau 2 gadus. Iet bez aiztures. Nav problēmu.

    • ja tu pērc telefonu lai visi redz cik tas liels un dārgs, tad protams tad se nav piemērota izvēle.
     ja cilvēkam nepatīk android un negribās maksāt daudz par jaunu iph, un kā prātīgi atzīmēts, patīk mazāki izmēri – nekādas vainas, strādās un viss būs labi.
     tas taču ir tikai telefons, nevis sievasmāte.

    • Riktīgi novecojis – internetā netiek, zvanus vairs nevar veikt un šogad beigās pat modinātājs beigs strādāt :D

    • Iphone SE novecojis modelis? Ja nezini nerunā muļķības. Pēc tevis rakstīta var spriest par tev svarīgāka ir “mērīšanās” pat nezinot ar ko un par ko. Es tiešām neciešu liela izmēra viedtālruni un šī izmēra (cm) viedtālrunis ir pietiekami parocīgs. Pārskatot tirgu, un ja vēlies daudz maz funkcionālu Andri un kā piemēram vismaz 16Gb atmiņas, bāc.. 5″ un 5.5″ pieejami. Un CM tie ir pat mazliet lielāki nekā iPhone 6/7/8. Pirmkārt jau man lielie izmēri nepatīk. Otrs nopirkt bērnam atbilstošu. Tik nesāciet tēst tekstus par bērns + viedtālrunis, jo uzreiz pasaku = Parental Control. Un tie bērni, kas skolā cenšas apcelt ciltus dēļ telefona modeļa, laikam ir tavi bērni. Tad treškārt, 2016 gada SE modelis ir veiktspējīgāks kaut vai tikai ar kameras uzņemto bilžu kvalitāti par lielāko daļu xiaomi, ko tagad visi pērk.

    • iPhone SE tik tiešām ir tehniski novecojis modelis. Tas ir fakts. Cita lieta, ka tajā izmērā un ar līdzīgu speceni no lielajiem un zināmajiem zīmoliem īsti nav vērā ņemamu alternatīvu. Tomēr tas nemaina faktu, ka iPhone SE nav nekāds svaigais telefons un tā iegādes brīdī jāsaprot arī tā trūkumi. Proti, ne viss, kas mazs un lēts ir tikai labs :)

  • Ko tu stāsti! Tu maz zini, cik gadus viens iPhone modelis dabū atjauninājumus? Labākā gadījumā šogada vai nākamā gadā iPhone 5 un iPhone 6 noņems no saraksta. un tie jau ir 5gadi. Un 5 gadi ir vidējais iPhone programmatūras atjauninājuma saņemšanas laiks.

   • Atvainojos, tik tiešām kļūdījos. Dizainiski SE šķiet 2013.-2014. gadam piederīgs, tāpēc arī šķita, ka tas tūlīt tiks noņemts no trases.

 4. SE ikdienai ir ļoti ok, ja ir mazas rokas, jo īpaši. Iet bez aiztures, atjaunojumi kā visiem iPhone. Ja gribas, youtube pilns ar ātruma salīdzinājumiem, un SE neatpaliek no jaunākiem. Uzlāde notiek ļoti ātri (tas bija pārsteidzoši), kopumā. Nopirku pirms 2,5 gadiem, jo Android mani uzmeta… tagad neredzu vajadzību pēc cita tel, jo visu laiku personīgā sajūta ir, ka tas ir precīzi tas, ko vajag.

 5. SE ir ļoti, Ok, ja gribi mazu tel, pietiekoši jaudīgu, ar normālu korpusu un daudzmaz ok kameru. Bieži tiekos ar C level cilvēkiem, es pat teiktu, ka vairums vecāka gada gājuma biznesa cilvēki lieto SE. Es ar labprāt gribētu SE ar A12 cpu. :) SE Izmērs patīk. :)

Ir ko teikt?