Reklāma

Louis Vuitton izlaiž nejēgā pārcenotas bezvadu austiņas

Jaunākie raksti

OK, šis ir diezgan smieklīgi. Noteiktās aprindās slavenais modes zīmols Louis Vuitton ienāk audio pasaulē un sadarbībā ar Ņujorkā bāzēto audio tehnoloģiju uzņēmumu Master & Dynamic izlaiž savas pirmās austiņas.

Louis Vuitton būs pieejams četros dažādos dizainos un maksās aptuveni 1000 dolārus. Labi, bet kas tad te smieklīgs? Dizaineru krāmiņi taču maksā dārgi. Manuprāt, smieklīgi ir tas, ka šīs austiņas principā ir tādas pašas kā Master & Dynamic MW07 austiņas. Vismaz tehniski atšķirības ir ļoti minimālas. Austiņas skan 3.5 stundas, tad atkal būs jāuzlādē. To var darīt speciālā uzglabāšanas kārbiņā un tādējādi iegūt papildus 10 stundas darbības. Cik tad maksā MW07 modelis? Aptuveni 300 dolārus. Skaisti, LV logo uzzīmēšana automātiski ļauj prasīt par to pašu produktu par 700 dolāriem vairāk.

Meklē jēdzīgas bezvadu austiņas? Apple Airpods, viennozīmīgi, ir tava izvēle, ja lieto iPhone, bet apskati Jabra Elite 65t, ja izmanto Android telefonu.

Tas gan vēl nav viss foršais, jo LV pirms mēneša paziņoja par savu otrās paaudzes Tambour Horizon viedpulksteņa izlaišanu. Pulkstenis izskatās diezgan glīti, darbojas ar Google izstrādāto Wear OS operētājsistēmu. Nav skaidrs, cik maksās jaunais pulksteņa modelis, bet iepriekšējais modelis maksāja sākot no aptuveni 2500 dolāriem. Mīlīgi!

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Nekas, reperi nopirks

Un iPhone lietotāji arī pirks.

Ir aitas ir cirpēji 😂😂😂

Es domāju, ka daudz trakāk ir kad uz jakas, kuru Indijā kāds sašuva pa 2 dolāriem uzliek LV vai Supreme logo un tirgo ar vēl lielāku uzcenojumu kā šīm austiņām :D

tieši tos produktus tirgo par attiecīgām cenām. aka līdz 5usd.

“Jabra Elite 65t, ja lieto Android” UN tev patīk bāzt puļķi auss kanālā…

Ir tādi, kam nepatīk? :O

Reklāma
Reklāma
Reklāma