Dronu pārlidojumi pār cilvēku pūļiem radījuši biežas problēmas – droni pārstāj darboties vai tiem beidzās akumulatoru enerģija, kas liek droniem iegāzties skatītājos. Tieši šī iemesla dēļ izstrādāts izpletnis, kas ļautu dronam ar mazāku ātrumu veiksmīgi nolaisties.

Indemnis Parachute izstrādājuši izpletni lielāka izmēra DJI dronu modeļiem. Izpletņi aprīkoti ar sensoriem, kas sajūt drona lidošanas problēmas. Indemnis Parachute izpletnis spēj konstatēt 45 dažādas dronu problēmas un piecus dažādus drona pilnīgas darbības pārtraukšanas scenārijus.

Indemnis Parachute izpletnis tiek izšauts 30 milisekunžu laikā pēc problēmas konstatēšanas. Izpletnis tiek izmests drošā attālumā, lai tas neiepītos drona rotoros.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
itanium

Virsraksts kaut kā ar tēmu galīgi nav saistīts. Ko nozīmēs drīkstēs? Likumdošana, kas attiecas tikai uz DJI droniem?

Tasesmues

Un kas teica, ka drīkstēs? Rakstā par to nekā nav.

KKTK

Uzliekam papildus svaru, lai toč baterija beigtos ātrāk…

Krotow

Ja kāds nav pamanījis, šis izpletnis domāts lielajiem hex un octokopteriem, kur klāt nākušais izpletņa svars ir niecīgs, salīdzinot ar to cik sver piekabinātā filmēšanas aparatūra. Tiesa, šādu izpletni vēl vairāk vajadzētu mazajiem DJI Phantom droniem, kuri publikā ieveļas daudz biežāk (un galvenokārt lidotāju stulbuma dēļ).

LAN

Ja nemaldos, tad bija arī patents, lai drons sadalās pa reizinātājiem, lai nebūtu vienā lielā gabalā kad nokrīt (līdzīgi kā ar raķetēm).