Viena no pasaulē populārākajām video atskaņošanas programmām VLC svin pamatīgu jubileju – lietotne lejupielādēta 3 miljardus reižu. VideoLan komanda CES 2019 stendā bija izvietojusi lejupielāžu skaitītāju, kam pēc plāna bija jāsasniedz 3 miljardu atzīme kaut kad šodien.

Raksta tapšanas mirklī VLC lejupielādes bija jau pārsniegušas 3 miljardu atzīmi – lietotne tās pastāvēšanas laikā ielādēta 3 000 062 813 reižu. VLC norāda, ka aptuveni 25% no ielādēm veiktas ar viedierīcēm.

VLC izziņojis, ka šobrīd norit darbs pie AirPlay integrācijas platformā. Tādējādi Android lietotājiem tiks dota iespēja nosūtīt video uz Apple TV ierīcēm. AirPlay integrācija gaidāma tuvāko pāris mēnešu laikā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Es esmu kaut kāds savādāks, vai kā, bet neatceros, kad es būtu ko skatījies uz VLC. Un uz telefona stāv tikai lai kādi radio strīmu pailaistu #januievajagās

Kristaps Skutelis

Kuru pleijeri izmanto, lai atskaņotu video saturu?

Girts

Kuru pleijeri tu izmanto savā telefonā?

Krotow

Apsveicu! Telefonā nav tik aktuāli, taču galda datorā un laptopos cits videoatskaņotājs nav lietots jau padsmit gadus.

dikaijule

potplayer, kmplayer u.c. “izbāž” VLC vienos vārtos.
Protams, ja cilvēks neko citu nav redzējis, tad arī šis būsa labs, bet tā… :)

Mārtiņš

Man kaut kad uz VLC kaut kas šķita kaitinoši (neatceros, kas – vai tik nebija Enter taustiņa uzvedība), tāpēc jau sen pārgāju uz GOM Player – nekas īpašs, bet patīk reizēm izmantot arī advancētākas funkcijas – noregulēt kadru pārlekšanas soļa garumu, automātisko audio signāla skaļumu utml. Var jau būt, ka tagad tas viss ir ērti izdarāms arī VLC, taču ieradumam ir liels spēks un laikam palikšu pie GOM Player.