CES 2019 norises laikā viens no Ķīnas zināmākajiem viedtālruņu ražotājiem ZTE paziņojis, ka Eiropā 31. janvārī pārdošanā nonāks nubia Red Magic Mars. Viedtālrunis paredzēts spēļu entuziastiem, tas ticis pie Snapdragon 845, turklāt nubia Red Magic Mars cena būs ap 400 eiro.

Lētākais nubia Red Magic Mars modelis saņems 6 GB RAM un 64 GB atmiņu, bet būs pieejami arī 8 GB RAM/ 128 GB atmiņas, kā arī 10 GB RAM/ 256 GB atmiņas viedtālruņa modeļi. ZTE gan vēl nav skaidri pasacījis, vai 10 GB RAM/ 256 GB atmiņas viedtālruņa versija būs pieejama Eiropā.

nubia Red Magic Mars ticis pie 6 collu FHD+ ekrāna, Snapdragon 845 procesors, Android 9 Pie operētājsistēma, 16 megapikseļu kamera ar f/1.8 objektīvu un 3800 mAh akumulators. Viedtālrunim ir duāla dzesēšanas sistēma, kas sastāv no gaisa un ūdens dzeses.

7 komentāri

    • Kas tieši šajā sakarā Tevi uzjautrina? Viedtālruņu/viedlāpstu geimeri šobrīd ir ļoti kuplā skaitā un pieļauju, ka šis tirgus ir pāraudzis konsoles/PC. Lai arī, manuprāt, nožēlojami, bet mikropirkumi ienes nežēlīgu kāpostu.

  1. Geiminga vietā vajadzētu izdomāt kādu latvisku alternatīvu … hmm … varbūt spēļu?
    Viedtālrunis spēlēm … Nepierasti, bet saprast var

    • vispirms vajadzētu tikt vaļā no nejēdzīgā salikteņa viedtālrunis. cik tad cilvēki vēl izmanto pogtelefonus? ar vārdu telefons 2019jā saprot minikompi ar zvanīšanas funkciju, tātad arī telefons nav īsti pareizi. nabaga latviešu valoda, cik nepilnīga tu esi.

Ir ko teikt?