Quantcast
More
  Reklāma

  Huawei prezentē jauniešiem paredzēto Huawei P Smart 2019 telefonu

  Jaunākie raksti

  Kādreiz tik plaši apspriesto tūkstošgades paaudzi jeb mileniāļus nu jau apsteigusi Z  jeb online paaudze – jaunieši, kas dzimuši laika posmā no 2000. līdz 2013. gadam. Z paaudze atšķiras no citām paaudzēm, jo tehnoloģijas un dažādi digitālie rīki jau no dzimšanas ir bijusi daļa no viņu ikdienas. Jaunieši sagaida, ka piekļuve visiem nepieciešamajiem resursiem būs ātra un vienkārša, tāpēc Huawei 2019. gada iesākumā prezentē jaunāko P Smart sērijas viedtālruni, kas atbilst jauniešu gaidām par to, kādam ir jābūt viedtālrunim.

  Tālruņa ietilpība un akumulatora ilgtspēja

  Līdz ar jaunāko tehnoloģiju izmantošanu, jaunieši ir aizmirsuši par tādu vārdu kā “garlaicība”. Atrodoties tiešsaistē, jaunieši var piekļūt sociālajiem tīkliem un satikt draugus, taču tikpat svarīga viņiem ir arī savas ikdienas iemūžināšana, tāpēc bieži vien brīvais laiks, kas pavadīts izklaidējoties, tiek arī iemūžināts fotogrāfijās. Tādēļ, nav brīnums, ka tik aktīva viedtālruņa izmantošana pieprasa jaudīgu un izturīgu bateriju un atmiņu.

  Tādēļ Huawei P Smart 2019. gada viedtālrunis ir veidots tā, lai ikdienas darbības noritētu pēc iespējas vienkāršāk un efektīvāk. Telefonam ir standarta 64GB iekšējā atmiņa, taču tam tāpat ir līdz pat 512GB liela ārējā atmiņa. Apvienojot iekšējās un ārējās atmiņas ietilpību, Huawei P Smart tālrunim ir lielāka atmiņas ietilpība nekā dažiem klēpjdatoriem.

  Papildus tam, tālrunī esošā 3400mAh baterija nodrošina akumulatora darbību visas dienas garumā. Saskaņā ar Huawei veiktajiem testiem, baterija atbalsta līdz pat 10 stundām ilgu interneta pārlūkošanu 4G tīklā, līdz pat 18 stundām ilgu video atskaņošanu, kā arī līdz 96 stundām ilgu mūzikas atskaņošanu. Turklāt viedā akumulatora vadības sistēma piedāvā vairākas opcijas, lai pagarinātu akumulatora darbības laiku, piemēram, apturot minimizēto lietojumprogrammu darbību.

  Jaudīgs čipsets

  Jaunais Huawei P Smart 2019 ir aprīkots ar Kirin 710 čipsetu. Šis astoņu kodolu čipsets, kas ražots, izmantojot 12 nanometru tehnoloģisko procesu, piedāvā 2,2 GHz centrālo procesoru. Tādējādi telefonam tiek nodrošināta vienkārši lietojama sistēma ar iespaidīgu spēļu veiktspēju un izcilu energoefektivitāti. Savukārt neatkarīgais attēlu signāla procesors un digitālā signāla procesors uzlabo fotografēšanas pieredzi, ļaujot uzņemt augstas kvalitātes attēlus.

  Huawei tāpat padomājis par Z paaudzei aktuālo spēļošanu – ar aparatūras un programmatūras integrēto risinājumu sistēmu, grafiskā procesora veiktspēja ir ievērojami uzlabota, nodrošinot lielāku grafikas precizitāti un spēļu veiktspēju, vienlaikus uzlabojot efektivitāti. Huawei P Smart 2019 tālruņos atrodama arī inovatīva grafikas apstrādes paātrināšanas tehnoloģija, kas divkāršo grafiskā procesora jaudas efektivitāti, vienlaikus nodrošinot par 30% labāku grafiskā procesora veiktspēju. Huawei P Smart 2019 piedāvā stabilu un augstu kadru ātrumu visām mobilās izklaides iespējām, lai lietotāji varētu izbaudīt saturu tieši tā, kā to ir paredzēts skatīt vai atskaņot.

  Mūsdienīgs dizains

  Z paaudzei svarīga ir ne tikai viedtālruņa veiktspēja, bet arī dizains – viedtālrunim jābūt mūsdienīgam un ērti lietojamam, ņemot vērā jauniešu aktīvo dzīvesveidu. Arī telefona displejam jābūt plašam un tādam, kas pārāk nekaitē lietotāja acīm.

  Huawei P Smart 2019 ir 6,21 collu liels ekrāns, kas atbalsta līdz pat 2340×1080 full HD izšķirtspēju ar 415 pikseļiem uz collu. Ekrāns tāpat atbalsta 85% no krāsu gammas, ļaujot ierīcei attēlot dinamiskas krāsas un precīzi attēlot dažādus attēlus. Tālruņa ekrānu iekļauj izsmalcināts 3D ietvars, kam piemīt spīdīga keramikas tekstūra, tādējādi ierīce izskatās eleganti un to ir patīkami turēt rokā.

  Huawei P Smart viedtālruņiem ir pieejams dalītā ekrāna režīms, kas lietotājam ļauj veikt vairākus uzdevumus, pārvaldot 2 lietotnes vienlaicīgi.

  Acu komforta režīms

  Huawei P Smart 2019 ir aprīkots ar acu komforta režīmu, kas nozīmē, ka telefons nepieļauj ekrāna radītās zilās gaismas nonākšanu lietotāja acīs. Kopā ar programmatūru, kas optimizē ekrāna krāsas temperatūru, pielāgojoties apkārtējai gaismai, acu komforta režīms palīdz atvieglot acu noslodzi un mazina to nogurumu. Režīms var samazināt arī displeja spilgtumu līdz diviem nitiem, ļaujot lietotājiem izmantot ierīci vājā apgaismojumā, taču nepalielinot spriedzi viņu acīm. Šīs funkcijas iekļaušana liecina par to, ka Huawei rūpējas par saviem klientiem.

  Vienkārša lietošana

  Ātrākai lietošanai P Smart viedtālrunis atbalsta pirkstu nospieduma atpazīšanu, kas ļauj tālruni lietot ātrāk un vienkāršāk. Pateicoties tam, lietotāji var atbloķēt savas ierīces ar pirkstu nospiedumu vien nieka 0,3 sekundēs. Papildus aizmugures pirkstu nospieduma sensoram, P Smart tālrunis atbalsta Face Unlock 2.0, kas darbojas ātri un efektīvi pat vājā apgaismojumā.

  Huawei P Smart 2019 tālrunis atbalsta vienlaicīgi divu Bluetooth ierīču pievienošanu. Tas nozīmē, ka lietotājs var telefonam pievienot, piemēram, savu viedo pulksteni, kamēr tas ir savienots pārī ar automašīnas audio sistēmu. Tādā veidā lietotājs var klausīties mūziku un automātiski veikt arī veselības uzskaiti. Tāpat P Smart atbalsta arī HiVision, kas ir viena no jaunākajām EMUI 9.0 operētājsistēmas funkcijām. HiVision izmanto ierīces mākslīgā intelekta spējas, lai nodrošinātu vairākas funkcijas, tostarp reālā laika paplašinātās realitātes tulkošanu, informācijas meklēšanu par objektiem, QR kodu skenēšanu un objektu identifikāciju, to noskenējot.

  Pieejamība un cena

  Jaunais Huawei P Smart 2019 tālrunis lietotājiem Latvijā ir pieejams no šīs nedēļas. Tālrunis būs pieejams pie operatoriem un lielākajos interneta veikalos. Lietotājiem Latvijā Huawei P Smart 2019 būs pieejams divās krāsās – rītausmas zilā un melnā. Ārvalstu tirgos lietotājiem drīzumā iespēja iegādāties šo viedtālruņa modeli arī trešajā – safīra zilajā krāsā. Tālruņa ieteicamā pārdošanas cena ir 249 eiro.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  10.01.2019 09:17

  Domāju, ka pieliktu klāt vēl nedaudz ūdens izturību, tad jau vien būtu tajā pašā cenu grupā, kur LG G6 tālrunis, kuru ikdienā lietoju.

  Jurģis Spulenieks
  10.01.2019 09:38
  Reply to  kr://2ps

  Tiesa iekšas gan nedavilktu līdz LG G6

  10.01.2019 15:12

  Es tā virspusēji, pa diagonāli izlasot. Manai trubai 32GB atmiņa, kas atšķirībā pret rakstā minēto. Tā pa lielam ņemot, mūsdienīgāka versija.

  Daiga
  25.11.2020 09:05

  Patīk, ka telefonam ir lietotne Ciparu atlikums, kas ļauj ierobežot laiku, ko skolēns pavada dažādās aplikācijās.
  Kamerai ir visādi Ai lens, par kuriem man nav ne jausmas, ko tie dara. Patīk fotografēt ainavas, bet tās ne vienmēr sanāk labā kvalitātē. Turklāt, kvalitatīvad ainavas ļauj fotografēt tikai ar attēla malu attiecību 3:4. Ja grib garāku un šaurāku ainavu, tiek apgriezti pikseļi.

  Kursors.lv
  25.11.2020 09:53
  Reply to  Daiga

  Bērnu vai sava aplikācijās pavadītā laika uzskaita nav nekas unikāls tieši Huawei telefoniem. Ja nopērk normālu Android telefonu, kam ir piekļuve Google servisiem, var uzlikt kaut vai šo: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.kids.familylink&hl=en&gl=US

  Kameras pribambasi ir arī citiem un jo dārgāks telefons, jo arī kameras būs samērīgi labākas. Diezgan labs kameru tops meklējams vietnē https://www.dxomark.com

  Reklāma