ASUS izziņojis kompakta izmēra datoru ar pamatīgu jaudu – ASUS Mini PC ProArt PA90 datoriņš tiks pie Intel Core 9. paaudzes procesoriem, to skaitā būs arī Core i9.

ASUS Mini PC ProArt PA90 datoriņam ir ūdens dzesēšanas sistēma, lai būtu iespējams atdzesēt komponentes tik kompaktā korpusā.

Pie Core i9 procesora klāt nāk Nvidia Quadro P2000 (ar 5 GB VRAM), bet pieejama būs arī Quadro P4000 (8 GB) videokarte. Maksimālajā komplektācijā pieejams Intel Core i9-9900K procesors, bet lētākos modeļos būs Core i7-9700K procesors. Dators būs aprīkojams ar 256 GB līdz 1 TB PCIe SSD un 32 GB līdz 64 GB DDR4 2666 MHz RAM.

Lētākajā komplektācijā ASUS Mini PC ProArt PA90 datoriņš maksās ap 2800 eiro, bet maksimāli nopakots tas izmaksās ap 3550 eiro.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Hmm, dizains man kaut ko aizdomīgi atgādina…

Bet kopumā tendences iepriecina; varbūt ar laiku vecie ATX korpusu standarti nomirs dabīgā nāvē un arī jaudīgie datori kļūs miniatūri, tai pat laikā tomēr ieviešot jaunus korpusu standartus, lai būtu iespējama tikpat brīva sistēmu konstruēšana kā ar ATX korpusiem un komponentēm.