ASUS izziņojis kompakta izmēra datoru ar pamatīgu jaudu – ASUS Mini PC ProArt PA90 datoriņš tiks pie Intel Core 9. paaudzes procesoriem, to skaitā būs arī Core i9.

ASUS Mini PC ProArt PA90 datoriņam ir ūdens dzesēšanas sistēma, lai būtu iespējams atdzesēt komponentes tik kompaktā korpusā.

Pie Core i9 procesora klāt nāk Nvidia Quadro P2000 (ar 5 GB VRAM), bet pieejama būs arī Quadro P4000 (8 GB) videokarte. Maksimālajā komplektācijā pieejams Intel Core i9-9900K procesors, bet lētākos modeļos būs Core i7-9700K procesors. Dators būs aprīkojams ar 256 GB līdz 1 TB PCIe SSD un 32 GB līdz 64 GB DDR4 2666 MHz RAM.

Lētākajā komplektācijā ASUS Mini PC ProArt PA90 datoriņš maksās ap 2800 eiro, bet maksimāli nopakots tas izmaksās ap 3550 eiro.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
progmars (@progmars) Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
progmars (@progmars)
Viesis
progmars (@progmars)

Hmm, dizains man kaut ko aizdomīgi atgādina…

Bet kopumā tendences iepriecina; varbūt ar laiku vecie ATX korpusu standarti nomirs dabīgā nāvē un arī jaudīgie datori kļūs miniatūri, tai pat laikā tomēr ieviešot jaunus korpusu standartus, lai būtu iespējama tikpat brīva sistēmu konstruēšana kā ar ATX korpusiem un komponentēm.