Reklāma

Top 10 Android spēles 2018. gadā

Jaunākie raksti

Mercedes sadarbosies ar Stellantis bateriju ražošanā elektroauto

Vācu autoražotājs Mercedes paziņojis, ka tas kļūs par Stellantis koncerna un "Total Energies" partneri uzņēmumā "Automotive Cells Company", kas...

Bitkoinu ieguve ik gadu rada ap 37 000 tonnu e-atkritumu

Nav nekāds noslēpums, ka kriptovalūtu ieguve nodara būtisku kaitējumu videi. Patērētais elektroenerģijas apjoms aiziet kosmiskos ciparos, radot ievērojamu siltumnīcefekta...

YouTube Premium lietotāji var lejuplādēt video

YouTube testa režīmā palaidis iespēju lejupielādēt video no interneta pārlūkprogrammas, kas līdz šim bija pieejams tikai mobilajā lietotnē, taču...

Amazon atļauj pieteikties darbā tiem cilvēkiem, kuri to zaudēja marihuānas lietošanas dēļ

Uzņēmums Amazon ir oficiāli paziņojis, ka atļaus atkal pieteikties darbā tiem darbiniekiem, kuri to iepriekš zaudējuši narkotiku testu pārbaudes...

Fitbit Versa 3 viedpulksteņa apskats

Šī gada sākumā Google pabeidza Fitbit iegādi, kas bija sava veida signāls tam, ka Google sāks daudz nopietnāk piedomāt...

Gada spēļu topi ir daudzi un dažādi, katram ir sava daļa taisnības. Esam apkopojuši topos biežāk pieminētās Android spēles tavam jau kādu laiku lietošanās esošajam vai jaunajam, Ziemassvētkos saņemtajam viedtālrunim.

PUBG Mobile

PlayerUnknown Battlegrounds (PUBG) Mobile versija ir bezmaksas spēle, kas noteikti ir gada gaidītākais jaunums viedtālruņiem. Līdzvērtīgi populāra ir Fortnite, bet šo spēli izstrādātājs nepiedāvā Google Play veikalā, tāpēc daudzi spēļu topi to ignorē.

99 pretinieki, jācenšas izdzīvot.

PUBG Mobile

Alto’s Adventure

Šļūc lejā pa kalnu, lēkā, ķer lamas. Šī ir ļoti populārās spēles Alto’s Odyssey otrā daļa Alto’s Adventure. Spēli papildina lielisks mūzikas noformējums.

Alto’s Adventure

Battleheart 2

Battleheart 2 seko spēles pirmajai daļai, uzlaboti vizuālie efekti un iekarotā popularitāte ļauj Battleheart 2 turpināt uzvaras gājienu. Spēle ir maksas, bet tai nav mikropirkumu lietotnē!

Battleheart 2

Sega Heroes

Populārās spēles Sega Heroes lielākā problēma būs mikropirkumi, bet arī bez tiem Sega Heroes ir gana baudāma. Šo spēli pats neesmu spēlējis.

Sega Heroes

Battlelands Royale

Battlelands Royale arī ir PUBG un Fortnite paveids. Battlelands Royale spēlējama bez maksas, pirkumi lietotnē uzlabos tikai vizuālo tava varoņa noformējumu. Ja nepatīk PUBG, vai tavs telefons ir pārāk vājš, Battlelands Royale varētu būt labs aizvietotājs.

Battlelands Royale

Shadowgun Legends

Shadowgun Legends ir FPS tipa spēle ar iespēju iegādāties ieročus, spēlēt azartspēles ar virtuālo naudu, melnajā tirgū iegādāties jaunus ieročus un bruņas. Shadowgun Legends plašs mikropirkumu piedāvājums, bet varēsi spēlēt arī bez to veikšanas.

Shadowgun Legends

Monument Valley

Monument Valley spēļu sērija nav nekāds jaunums, bet spēles gadu no gada turpina popularitātes uzvaras gājienu. Monument Valley ir vizuāli ļoti pievilcīga un vienlaikus arī dīvaina. Monument Valley spēles pirmā daļa ir bez maksas (ar pirkumiem lietotnē), par otro daļu gan vēl tiek prasīta maksa.

Monument Valley

Knights of Pen & Paper

Knights of Pen & Paper ir turn-based RPG tipa spēle, kas mēģina attēlot 8-bitu spēļu laikus. Knights of Pen & Paper spēlējis neesmu, bet spēle iekarojusi diezgan lielu fanu pulciņu.

Knights of Pen & Paper

The Escapists

The Escapists ir vēl viena 8-bitus viltojoša spēle. The Escapists norisinās cietumā – tev nākas pirkt informāciju, zagt, paveikt nelegālus uzdevumus. Spēle ir maksas, bet tā šobrīd pieejama ar 50% atlaidi Play veikalā.

The Escapists

Space Marshals

Space Marshals apvieno zinātnisko fantastiku un vesterna elementus. Īsāk sakot, tu šauj uz marsiešiem. Space Marshals arī ir maksas spēle, bet tai nav pirkumu lietotnē.

Space Marshals

Reklāma

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

PUBG ir lieliska alternatīva – FreeFire.
Mazākas kartes, 100 spēlētāju vietā 50, bet, manuprāt, patīkamāka darbība un krietni prasīgāka meistarības ziņā – uzvarēt ievērojami sarežģītāk.

FPS tipa spēle trešajā personā.. hmm?

Kaut kāds dīvains raksts. Visvairāk jau sejā krīt tas, ka rakstā pieminētais “Šī ir ļoti populārās spēles Alto’s Odyssey otrā daļa Alto’s Adventure.” ir vienkārši nepareizi. Oriģinālā spēle ir Adventure, otrā daļa – Odyssey.
Un arī – top10 pēc kādiem kritērijiem? Populārākās, labākās? 1-2 teikumi kas neko neizsaka. Rodas sajūta, ka paķerti pāris top10 saraksti, no kuriem akli iemestas spēles, ka sakrīt vairākos topos un viss.

Reklāma
Reklāma
Reklāma