Vācijas tiesu sistēma lēmusi, ka Apple tiešām ir pārkāpis Qualcomm patentus, kā rezultātā Qualcomm pieprasījis no Vācijas tirgus izņemt iPhone 7 un iPhone 8. Vienlaikus tiesa lēmusi, ka Apple tiks piespriests naudassods, kura apmēru noteiks vēlāk.

Apple esot bez atlīdzības izmantojis Qualcomm intelektuālo īpašumu, kas saistīts ar enerģijas taupīšanu viedtālruņos. Tehnoloģija izmantota iPhone 7, iPhone 8 un iPhone X viedtālruņu modeļos.

Līdzvērtīgs spriedums pieņemts Ķīnā, kur arī spriedumam sekos liegums pārdot noteiktus iPhone modeļus. Qualcomm izdevās no Ķīnas veikalu plauktiem izdabūt ārā visus iPhone modeļus no 6S līdz pat iPhone X ieskaitot.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Ābols beidzot arī pats dabū ierīt! :)

Prusljix

Apple.de joprojām var nopirkt gan Septīto, gan Astoto Iphone.
Jēga no šāda aizlieguma, ja stājas spēkā hvz kad? Viņi pat šobrīd nav īsti aktuāli modeļi vairs, kas būs tajā brīdī, kad tiešām aizliegums stāsies spēkā?

Kristaps Skutelis

Tad Apple juristi būs izcīnījušies tik tālu, ka nekāds aizliegums vairs nebūs spēkā arī uz vecajiem modeļiem. Te var plašāk palasīt par šo cīņu: https://www.digitaltrends.com/business/apple-vs-qualcomm-news/