Vācijas tiesu sistēma lēmusi, ka Apple tiešām ir pārkāpis Qualcomm patentus, kā rezultātā Qualcomm pieprasījis no Vācijas tirgus izņemt iPhone 7 un iPhone 8. Vienlaikus tiesa lēmusi, ka Apple tiks piespriests naudassods, kura apmēru noteiks vēlāk.

Apple esot bez atlīdzības izmantojis Qualcomm intelektuālo īpašumu, kas saistīts ar enerģijas taupīšanu viedtālruņos. Tehnoloģija izmantota iPhone 7, iPhone 8 un iPhone X viedtālruņu modeļos.

Līdzvērtīgs spriedums pieņemts Ķīnā, kur arī spriedumam sekos liegums pārdot noteiktus iPhone modeļus. Qualcomm izdevās no Ķīnas veikalu plauktiem izdabūt ārā visus iPhone modeļus no 6S līdz pat iPhone X ieskaitot.

3
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Kristaps SkutelisPrusljixSkābene Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Skābene
Guest
Skābene

Ābols beidzot arī pats dabū ierīt! :)

Prusljix
Guest
Prusljix

Apple.de joprojām var nopirkt gan Septīto, gan Astoto Iphone.
Jēga no šāda aizlieguma, ja stājas spēkā hvz kad? Viņi pat šobrīd nav īsti aktuāli modeļi vairs, kas būs tajā brīdī, kad tiešām aizliegums stāsies spēkā?

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Tad Apple juristi būs izcīnījušies tik tālu, ka nekāds aizliegums vairs nebūs spēkā arī uz vecajiem modeļiem. Te var plašāk palasīt par šo cīņu: https://www.digitaltrends.com/business/apple-vs-qualcomm-news/