Datu analīzes uzņēmums App Annie ziņo, ka šajā gadā lietotņu ieņēmumi pamatīgi kāpuši, kāpušas arī lietotņu lejupielādes. Gada laikā viedtālruņu lietotāji ielādējuši lietotnes 113 miljardus reižu, kas ir 10% kāpums pret iepriekšējo gadu.

Vēl labāki rezultāti novēroti tēriņos par maksas lietotnēm un mikropirkumiem lietotnēs, kas šajā gadā auguši par 20%. Maksas lietotņu iegādē esam notērējuši 76 miljardus dolāru, mikropirkumos ap 122 miljardiem. Jāatceras, ka Apple, Google un citi lietotņu veikalu uzturētāji parasti paņem ap 30% no apgrozījuma. Vērā ņemti arī Ķīnas lietotņu veikalu rādītāji.

Ļoti veiksmīgs šis gads ir bijis spēlēm. Un nav nekāds brīnums, jo viedtālruņos nonākušas pasaulē populārākās datorspēles Fortnite, PUBG un citas. Populārākās spēles ir Helix Jump, Subway Surfers, PUBG Mobile, Free Fire un Love Balls.

Vidējais lietotājs ik dienu viedtālrunī lietotnes izmanto 3 stundas. Vērā ņemtas arī lietotnes, kas darbojas ar izslēgtu ekrānu, piemēram, mūzikas atskaņošanas un straumēšanas lietotnes. Populārākās lietotnes ir Facebook Messenger, Facebook, trešajā vietā ir WhatsApp, tad nāk video lietotne TikTok un topa piecinieku noslēdz Instagram. Lietotņu un spēļu tops ņemts no App Store un Google Play Store.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments