Internets ir pilns ar visādām preteklībām, bet biežākā un nejaukākā no tām ir liegums pārvietoties soli atpakaļ uz iepriekšējo mājaslapu. Soli atpakaļ visbiežāk liedz dažādas šaubīgas mājaslapas, kas cenšas nopelnīt ar neskaitāmu reklāmu parādīšanu.

Faktiski pārlūka atmiņā tiek ievietotas vairāki viltus ieraksti par it kā apmeklētām lapām, tāpēc solis atpakaļ jāspaida ļoti daudzas reizes. Chrome tīmekļa pārlūka komanda jau šo problēmu mēģina risināt kopš 2016. gada, bet drīzumā centieni varētu vainagoties panākumiem.

Sagaidāms, ka drīzumā Chrome tīmekļa pārlūks (un, iespējams, citi Chromium balstītie pārlūki) uzsāks atzīmēt šaubīgās mājaslapas, tās tiks nosūtītas Google pārbaudes veikšanai. Visticamāk, Google šādām lapām liegs demonstrēt reklāmas un brīdinās lietotāju pirms lapas atvēršanas. Šī informācija izlobīta no Chromium koda.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Maris Laudams

Beidzot

as

Kādu laiku atpakaļ ar šo “slimoja” arī pašmāju tvnet un delfi! Pēc raksta atvēršanas Back bija jāspiež 3x, lai no tā tiktu ārā, jo nezkāpēc history rādīja 3x ierakstus.

REALAIS

Man vēl joprojām tā notiek. Izmetās delfi un jauns.lv reklāma, kas vispār neļauj paiet atpakaļ. Esmu uz telefona

Krotow

Internetbankās arī nevar iet atpakaļ. Nu labi – var, taču sesija tutū. Tam gan ir pamatots iemesls un šķiet ka Google tur neprotestēs.

Lauris Lauskis

Delfi. Kādu laiku vajadzēja 4x spiest atpakaļ. Tagad ok