Internets ir pilns ar visādām preteklībām, bet biežākā un nejaukākā no tām ir liegums pārvietoties soli atpakaļ uz iepriekšējo mājaslapu. Soli atpakaļ visbiežāk liedz dažādas šaubīgas mājaslapas, kas cenšas nopelnīt ar neskaitāmu reklāmu parādīšanu.

Faktiski pārlūka atmiņā tiek ievietotas vairāki viltus ieraksti par it kā apmeklētām lapām, tāpēc solis atpakaļ jāspaida ļoti daudzas reizes. Chrome tīmekļa pārlūka komanda jau šo problēmu mēģina risināt kopš 2016. gada, bet drīzumā centieni varētu vainagoties panākumiem.

Sagaidāms, ka drīzumā Chrome tīmekļa pārlūks (un, iespējams, citi Chromium balstītie pārlūki) uzsāks atzīmēt šaubīgās mājaslapas, tās tiks nosūtītas Google pārbaudes veikšanai. Visticamāk, Google šādām lapām liegs demonstrēt reklāmas un brīdinās lietotāju pirms lapas atvēršanas. Šī informācija izlobīta no Chromium koda.

5
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Lauris LauskisKrotowREALAISasMaris Laudams Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Maris Laudams
Guest
Maris Laudams

Beidzot

as
Guest
as

Kādu laiku atpakaļ ar šo “slimoja” arī pašmāju tvnet un delfi! Pēc raksta atvēršanas Back bija jāspiež 3x, lai no tā tiktu ārā, jo nezkāpēc history rādīja 3x ierakstus.

REALAIS
Guest
REALAIS

Man vēl joprojām tā notiek. Izmetās delfi un jauns.lv reklāma, kas vispār neļauj paiet atpakaļ. Esmu uz telefona

Krotow
Guest
Krotow

Internetbankās arī nevar iet atpakaļ. Nu labi – var, taču sesija tutū. Tam gan ir pamatots iemesls un šķiet ka Google tur neprotestēs.

Lauris Lauskis
Guest
Lauris Lauskis

Delfi. Kādu laiku vajadzēja 4x spiest atpakaļ. Tagad ok