Google uzsākusi piegādāt Chrome 71 atjauninājumu galddatoriem, kas atnāks ar iebūvētu reklāmu bloķēšanas rīku. Izklausās greizi, jo Google ienākumi gandrīz tikai balstīti uz reklāmām? Ne gluži – Chrome 71 bloķēs nevēlamās reklāmas no citiem reklāmu serveriem.

Chrome 71 pārlūkā ietverti Better Ads Standards atbilstoši filtri, kas izķers nevēlamas un google-prāt neatbilstošas reklāmas. Tāpat tiks bloķēti dažādi lapu mēģinājumi novirzīt lietotāju uz kādu krāpnieciska satura mājaslapu.

Reklāma

Google dos 30 dienas, lai lapas uzturētājs salabotu nevēlamā satura vai izskata reklāmas. Ja tas netiks izpildīts, Chrome 71 bloķēs visas lapā esošās reklāmas, ne tikai tās, kuras pārkāpj Google noteikumus.

Better Ads Standards nosaka visai plašas nevēlamo reklāmu pazīmes – nevēlamas ir reklāmas, kas mirgo, animētas reklāmas, reklāmas, kas aizsedz visu ekrānu un reklāmas, kuras nav iespējams aizvērt.

Vismaz šobrīd Google ļauj lietotājam pašam izslēgt šo filtru.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Aigars Ancāns

tie, kas google samaksās, netiks izķerti, pārējie bez žēlastības nost..kārtējais papildus veids, kā google kontrolēs reklāmas biznesu

x

var jau izmantot yandex, bing u.c.
nav jau tā, ka privātuzņēmuma google meklētājs ir vienīgais, ko drīkst lietot.

Konsumer

A kā Tu biji domājis :)? Vecais labais teiciens – nothing personal, just business. Tāpat Google Adwords/Adsense/utt. ir teju monopols, līdz ar to šis galīgi neizbrīna.

KKTK

Gaidu tiesas prāvu par šo.

Kristaps

Malači.