OnePlus dibinātājs Pete Lau izteicies, ka ar OnePlus zīmolu varētu būt gaidāms jauns, mazāka izmēra viedtālrunis. Apple tā arī neatjaunoja pie mums ļoti populāro iPhone SE, arī Sony Xperia Compact sērija nav diez ko pievilcīga izvēle tieši viedtālruņu starta cenas un nīkuļojošā Sony viedtālruņu biznesa dēļ.

OnePlus varētu piedāvāt spēcīgu alternatīvu Xperia Compact sērijai, bet pagaidām lielākā problēma esot viedtālruņu akumulatori. Jaudīgie Android procesori pieprasa gana ietilpīgus akumulatorus, bet tos nevar iemānīt tik mazos viedtālruņos. Par labu kompaktiem viedtālruņiem runā jaunās ekrānu tehnoloģijas, kas ļauj minimizēt ekrāna apmales.

Reklāma

OnePlus, visticamāk, nāksies nogaidīt līdz viedtālruņu procesori kļūs vēl energoefektīvāki. Pusceļš jau noiets ar 7 nm Snapdragon 855 procesoru, bet nav vēl zināms, cik tieši jaunajam Snapdragon 855 izdosies samazināt enerģijas tēriņus.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
as

Nu vai tiešām viedtālruņu ražotāji nākuši pie prāta? Vai pie prāta nākuši lietotāji un sākuši prasīt normāla izmēra aparātus un lāpstu laiks ir beidzies?

Au Sainis

Šī noteikti ir viltus ziņa …