OnePlus dibinātājs Pete Lau izteicies, ka ar OnePlus zīmolu varētu būt gaidāms jauns, mazāka izmēra viedtālrunis. Apple tā arī neatjaunoja pie mums ļoti populāro iPhone SE, arī Sony Xperia Compact sērija nav diez ko pievilcīga izvēle tieši viedtālruņu starta cenas un nīkuļojošā Sony viedtālruņu biznesa dēļ.

OnePlus varētu piedāvāt spēcīgu alternatīvu Xperia Compact sērijai, bet pagaidām lielākā problēma esot viedtālruņu akumulatori. Jaudīgie Android procesori pieprasa gana ietilpīgus akumulatorus, bet tos nevar iemānīt tik mazos viedtālruņos. Par labu kompaktiem viedtālruņiem runā jaunās ekrānu tehnoloģijas, kas ļauj minimizēt ekrāna apmales.

OnePlus, visticamāk, nāksies nogaidīt līdz viedtālruņu procesori kļūs vēl energoefektīvāki. Pusceļš jau noiets ar 7 nm Snapdragon 855 procesoru, bet nav vēl zināms, cik tieši jaunajam Snapdragon 855 izdosies samazināt enerģijas tēriņus.

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Au Sainisas Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
as
Guest
as

Nu vai tiešām viedtālruņu ražotāji nākuši pie prāta? Vai pie prāta nākuši lietotāji un sākuši prasīt normāla izmēra aparātus un lāpstu laiks ir beidzies?

Au Sainis
Guest
Au Sainis

Šī noteikti ir viltus ziņa …