Kā iegūt maksimāli lielu ekrāna laukumu, nemēģinot izstrādāt neskaitāmus viltīgus risinājumus pašiņu kamera paslēpšanai? Vivo NEX Dual Display viedtālrunī atteicies no pašiņu kameras, tās vietā tiks izmantota galvenā viedtālruņa kamera un otrs ekrāns.

Faktiski Vivo NEX Dual Display ir veselas trīs galvenās kameras un tām blakus izvietots mazāk augstvērtīgs ekrāns, kas ieslēdzas mirklī, kad tiek aktivizēta pašiņa uzņemšana. Tādējādi nenākas domāts par vēl vienas kameras kvalitāti.

Vivo NEX Dual Display ir 6.5 collu galvenais ekrāns ar 2340 x 1080 izšķirtspēju un 19:9 malu attiecību, kamēr aizmugures ekrānam ir 16:9 malu attiecība un 1920 x 1080 izšķirtspēja.

Vivo NEX Dual Display nav nekāds vājais – to darbina Snapdragon 845 procesors kopā ar 10 GB RAM un 128 GB atmiņu. Pirkstu nospiedumu nolasītājs atrodas zem ekrāna aizsargstikla. Vivo NEX Dual Display ir Bluetooth 5.0 un 3500 mAh akumulators.

Aptuvenā Vivo NEX Dual Display cena būs ap 720 eiro.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
xreinyKonsumerAigars Ancāns Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Konsumer
Viesis
Konsumer

Imho 2x vairāk rūpju par ekrāna nesaskrāpēšanu. Nu tīri no praktiskā… Bet tā, ideja jau kičīga

Aigars Ancāns
Viesis
Aigars Ancāns

nevarēs cietos vāciņus likt virsū, savādāk neredzēs ko bildē

Konsumer
Viesis
Konsumer

Oi, arī! Reāli patērētājam neērti… Ja iPhone X (arī S sērija) jau bija trausla un bija jāslēpj maciņos/vāciņos.bamperos, tad šeit it’s taken to a whole new level…

reiny
Viesis
reiny

Es laikam vecmodīgs.

Vari ta nevar aizmugurē blakus kameri vienkārši spogulīti iemontēt? Es tā saprotu, ka tas viss jau pa lielam vajdzīgs tikai, lai galva kadrā ietilpst. Tagad sanāk, ka iemontē aizmugurē otru ekrānu tikai tāpēc, ka telefonu grūti pagriezt, lai apskatītu rezultātu.

x
Viesis
x

laikam jau vecmodīgs.
kārtīga fetišbilde jau sen vairs nav ka tik galva kadrā.
un kur tad vēl sunītis, auto fonā un taša par 5 štukām (vai 50 eirām, bet līdzīga) – to visu spogulītī nevar saskatīt.