Reklāma

LG HomeBrew – kapsulu sistēma alus pagatavošanai

Jaunākie raksti

LG izstrādājis kapsulu sistēmu mājās pagatavota alus iegūšanai. Un šis nebūs kārtējais pliekanais, no spirta un garšas tabletes iegūtais alus, bet viss raudzēšanas process tiks nodots viedajam LG HomeBrew.

CES 2019 norises laikā LG plašāk pastāstīs par LG HomeBrew, šobrīd zināms, ka ierīce ļaus aptuveni divu nedēļu laikā pagatavot piecus litrus visai laba alus. LG HomeBrew rūpēsies par alus raudzēšanas procesu, kā arī piedāvās to jau atdzesētu iepildīt glāzē. Tev atliks vien izvēlēties kapsulu ar vēlamo alus šķirni.

HomeBrew ne tikai piedāvā pārsteidzoši vienkāršu veidu alus pagatavošanai mājās, bet tas arī uzlabo pagatavotā alus kvalitāti. Optimizēts fermentācijas algoritms kontrolē fermentācijas procesu ar precīzu temperatūras un spiediena kontroli, garantējot veiksmīgu alus brūvēšanu. Gudrā kapsulu sistēma arī likvidē visas ar tīrīšanu saistītās likstas, kas parasti rodas tradicionālajās mājas apstākļos veiktajās brūvēšanas metodēs. Tas automātiski dezinficējas, izmantojot vien karsto ūdeni un nodrošinot, ka viss ir higiēniski tīrs pirms nākamā brūvēšanas procesa.

LG HomeBrew varēsi pagatavot American IPA, American Pale Ale, English Stout, beļģu stila Witbier (kviešu alus) un čehu Pilsner.

“LG HomeBrew ir mūsu pēdējo vairāku dekāžu laikā radīto sadzīves tehniku un ūdens attīrīšanas tehnoloģiju vairāku gadu ilgās attīstības kulminācija,” norāda LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company prezidents Sons Dēhjuns (Song Dae-hyun). “Alus darināšana mājās ir piedzīvojusi strauju izaugsmi, taču aizvien ir liels skaits alus mīļotāju, kuri dažādu šķēršļu dēļ to vēl nav izmēģinājuši, un šie ir tie patērētāji, kurus pēc mūsu domām uzrunās LG HomeBrew.”

Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Gaidam apskatu.

Artis raksta:
“Pēdējās divas nedēļas manā virtuvē pabija jaunā LG alus brūvēšanas ierīce…………………………. Pie kā es paliku?”

0.3l dienā aptuveni😂
Tad jau vajag kādus piecus tos aparātus blakus salikt, lai neveidotos deficīts!

Nevajag jau katru dienu kvasīt – pa brīvdienām to aparāta tvertni iztempi un liec jaunu partiju rūgt.

Пиво без водки – деньги на ветер!

Пиво без водки – как паспорт без фотки!

“automātiski dezinficējas, izmantojot vien karsto ūdeni”

Šitā dezinficējot iekārtu, brūvējumu varēs saukt par dzīvo alu, kam termiņš max mēnesis. :)

Kāda ir aliņa pašizmaksa!?

>atliks vien izvēlēties kapsulu ar vēlamo alus šķirni.

vēlamo šķirni? bet aparāts var izvēlēties citu?
jo pretējā gadījumā būtu rakstīts, ka cilvēks izvēlas alus šķirni un to arī saņems.

Reklāma
Reklāma
Reklāma