Visticamāk, vairs neviens nešaubās, ka Bluetooth savienojums kvalitatīvas skaņas pārraidei ir gandrīz nederīgs, tāpat gana lielas galvassāpes sagādā USB Type-C pārejas uz 3.5 mm spraudņa pieslēgvietu.

Essential savam vienīgajam viedtālrunim Phone beidzot uzsācis piedāvāt ar magnētiska aksesuāra Audio Adapter HD palīdzību atgriezt 3.5 mm austiņu pieslēgvietu. Jauki, ne? Vienīgā problēma ir Essential Phone aksesuāra cenā – 149 dolāri par austiņu pieslēgvietu izklausās gana skarbi.

Essential apgalvo, ka Phone magnētiskais aksesuārs saņēmis augstvērtīgu ESS Sabre DAC ar 24-bit/96kHz atbalstu. No tā arī veidojoties augstā cena. Te gan būtu jāatgādina, ka pats Essential Phone ASV maksā 380… 395 dolārus (īsu mirkli vasarā Amazon Prime Day ietvaros viedtālrunis maksāja pat 250 dolārus), kamēr Essential Phone starta cena pirms gada bija 700 dolāri.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Juris

Interesanti, kurš tādu vsp pirks?

Roberts Smitins

Kāds jau droši vien, ka nopirks. Tā jau nu diez vai būs, ka neviens nenopirks. Bet jāsaka, ka es nepazīstu nevienu, kas tādu gribētu iegādāties.

Nettwerk

Nez vai ir verts pirkt Essential Phone 2018/2019?

Kristaps Skutelis

Man viens paziņa tikko nopirka, teica, ka nav vēl vīlies. Bet nu katram pašam jāsaprot vai gribas pirkt telefonu no ražotāja, kas principā var beigties kurā katrā brīdī. Kā dzelzis gan jau OK, bet ir labi jāsaprot vai pietiks tikai ar dzelzi.

digitalk

dzīva ražotāja izčabējis atbalsts ir līdzvērtīgs kompānijas beigām. lai arī kādas tur nebūtu Googles iniciatīvas, realitātē vairumam atbalsts beidzas gada-divu laikā.

Kristaps Skutelis

True. Bet tāda nu ir Android ēnas puse. No vienas puses absolūta dominance izmantojošo ierīču skaita ziņā globāli, bet nesuportēts zoodārzs kā realitāte no otras puses.

Yan Jet

custom ROM ir abilde uz šo jautājumu. pat nevajag daudz zināšanu, lai pāršūtu jebkuru android klausuli.

Krotow

Jā, pērciet telefonu pa 150 naudām un klāt austiņu ligzdu pa 300 naudām.

Roberts Smitins

Tas ir tāds absurdiņš…