OnePlus oficiāli izziņojis, ka grasās izlaist Snapdragon 855 darbinātu viedtālruni, sākotnēji viedtālrunis spēs darboties Lielbritānijas sakaru operatora EE 5G tīklā, bet pārējā pasaule pie OnePlus 5G viedtālruņa tikšot pēcāk.

Baumas norāda, ka OnePlus grasās saglabāt relatīvi lēto, esošo viedtālruņu sēriju – OnePlus 7 modelis nesaņems 5G tehnoloģijas. 5G viedtālruņi tiks veidoti citā sērijā. OnePlus jaunās sērijas pirmais viedtālrunis gaidāms līdz 2019. gada maija beigām.

OnePlus aplēses liecina, ka 5G ietveršana viedierīcēs sākotnēji izmaksās aptuveni 200 līdz 300 dolārus, kas būtiski sadārdzinās OnePlus jaunās sērijas viedtālruņus. Tiek pieņemts, ka OnePlus 7 (4G) modelis būs aptuveni 20 līdz 30 dolārus dārgāks par OnePlus 6T, bet OnePlus 5G sērijas cenas sāksies no gandrīz 800 dolāriem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

dullie, 300 zaļos par ātru tīkla atbildes laiku….kam tas īsti vajadzīgs telefonā?

usinss

Jūs laikam nesaprotat, kam 5G ir vajadzīgs. 5G standarts, ka jebkura ierīce vienlaicīgi gan raida gan saņem 5G signālu. Autonomi spēj sazināties ar apkārtējiem raidītājiem. Sazināties ar garām braucošu auto, blakus esošu 5g telefonu bez torņa starpniecības. Vienkāŗši ļoti daudz iekārtu jāpievieno telefonam + esošajām. 4 raidītaji/uztvērēji jāpievieno esošajiem utt. Kā arī tehnoloģija ir jauna un ir dārga. 5G standarta izstrādātāji paši jau teica, ka 5G nav paredzēts mobilajiem telefoniem lai būtu ātrāks internets. tas ir domāts ceļu drošībai, gudrajām industrijām un pilsētam.

x

saprotu to, saprotu. manā ieskatā gudrajam auto būtu jābūt savam 5g iekšā, jo pietiek telefonam tikt aizmirstam vai izlādēties (un netikt uzlādētam braucot), kā auto kļūst par veco labo muļķa auto. un kā auto piespiedīs telefonu ieslēgt visus sensorus, dot nepieciešamās atļaujas? tāpēc auto ir jābūt pašam savam 5g pieslēgumam, nepaļaujoties ka īpašniekam varbūt ir telefons. cita lieta, ka tam jābūt viegli uzlabojamam lai pēc 3-5 gadiem neatpaliktu no standartiem, lai auto dalība satiksmē neciestu no lietotāja pašdarbības telefonā utt. (nezinu tur, aizpildās vieta un āmen) un pie palīdzības pieradušais vadītājs pēc 500m iekuļas csng.

Kristaps Skutelis

Tā arī būs.

arcsin

Gan raida, gan saņem vienlaicīgi arī LTE (FDD vai TDD). Par to, ka iekārtas sazinās bez bāzes staciju starpniecības – ir kāda atsauce uz šo? Un no kurienes skaitlis 4 uztvērēji/raidītāji? Tātad tehnoloģija nav domāta gala lietotājam parastajam, bet tad kurš to finansēs? Mobilie operatori jau brēca, ka bez valsts atbalsta nebūs “aršana” utt. Nu piedod, ja nespēj nodefinēt dzīvotspējīgu business case, tad kāpēc valstij būtu jāfinansē privāti uzņēmumi, kas nespēj joprojām to nodefinēt prātīgāk kā visās konferencēs nodrillētie teksti – domāts ceļu drošībai, gudrajām industrijām un pilsētam. Ar Latvijas ierēdņu un to padomdevēju IT zināšanām un biznesa domāšanu Latvijā… Read more »

Ovalds

OP 1 maksāja 300 zaļos. Tagad viena pati 5g tehnoloģija. Čo za?

Aigars Dzerviniks

Man tas kaut kā izskatās pēc vienkārša attaisnojuma ieiet dārgās gala segmentā. OnePlus jau sen vairs nepieturas pie sava lozunga.

Skābene

Tad jau redzēs, ko Xiaomi teiks par 5G izmaksām! :D