Ķīnas viedierīču ražotājs Xiaomi un Zviedrijas mēbeļu ražotājs IKEA izziņojuši partnerību, kuras mērķis ir piedāvāt pieejamas cenas viedos mājas risinājumus. Xiaomi un IKEA sākotnēji sadarbosies viedās mājas apgaismojuma radīšanā, pēcāk gaidāmi arī citi Lietu Interneta produkti.

Xiaomi un IKEA radīs Mi Smart Door Lock paveidu ar Bluetooth, pirkstu nospiedumu nolasītāju un NFC savienojumu. Xiaomi tehnoloģijas tiks iestrādātas mēbelēs – gaidāmi IKEA galdi ar bezvadu uzlādes iespējām. Izziņotais sākotnējais ierīču izstrādes budžets ir ap 14 miljoniem dolāru.

Šī ir pirmā reize, kad IKEA tik lielos apmēros sadarbojas ar kādu Ķīnas uzņēmumu. IKEA viedie mājas risinājumi spēs sadarboties ar citām Xiaomi ierīcēm. Pagaidām nav zināms, kad tieši pirmie Xiaomi un IKEA produkti nonāks pie pircējiem.

5
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ČiekursSkābeneKonsumerKrotow Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Konsumer
Guest
Konsumer

Kool. Būs lēti viedie risinājumi. Woop, woop!

Krotow
Guest
Krotow

Kurus ķīnieši varēs atvērt pat nepieduroties :P

Konsumer
Guest
Konsumer

Tru, bet ar kaut ko tak jāsāk :). Sāks ar bezvadu galdu, kurš lādēs, tad būs galds, kurš uzsildīs šķīvi, tad vēl skapītis kurš sapratīs, kad šķīvis sadauzīts un pasūtīs jaunu..

Čiekurs
Guest
Čiekurs

Cik atceros, pirms pāris gadiem vazājoties pa IKEA, viņiem bija galdi, vai tamlīdzīgas mēbeles ar iebūvētu bezvadu uzlādi. Katrā ziņā Tavu domu uztvēru un piekrītu.

Skābene
Guest
Skābene

Tas jau tas pats kas krogā pārslēgt televizoram kanālus ar telefonu! Varēt var, bet cik bieži tas notiek!? Un ja arī kāds pavirinās tavas viedās žalūzijas, nekas traks jau nenotiks! :D