Sony jau kādu laiku ir atgriezies pie iepriekš pārtrauktās idejas piedāvāt divus flagmaņus viena gada laikā. Ja divi flagmaņi gadā nodrošina stabilus ienākumus Samsung (Galaxy S sērija pavasarī un Note sērija rudenī) un OnePlus, tad kāpēc nemēģināt atkal?

Lai arī neesam īsti pat redzējuši Xperia XZ3 viedtālruni, tomēr jau noplūduši pirmie Xperia XZ4 viedtālruņa attēli. Sony sekos citiem lielajiem ražotājiem, piedāvājot trīs galvenās kameras Xperia XZ4 modelī. Arī ekrāns tiks uzlabots, tā malu attiecība gaidāma 21:9.

Tiek pieļauts, ka Xperia XZ4 viedtālrunī pirkstu nospiedumu nolasītājs atkal pārceļos uz viedtālruņa sānu. Šoreiz tas nebūs izvietots ekrāna ieslēgšanas pogā (kā tas bija Xperia Z5 sērijā), bet nospiedumu nolasītājs gaidāms blakus ekrāna ieslēgšanas pogai.

Visticamāk, Xperia XZ4 tiks pie 6.5 collu ekrāna, kamēr kopējie viedtālruņa izmēri būs 166.9 x 72.4 x 8.2 mm. Xperia XZ4 izziņošana tiek gaidīta Mobile World Congress 2019 norises laikā februārī.

Reklāma

11
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Madara_SauleKristaps SkutelisMārcis PaņēvicsSafAndzh Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Yan Jet
Viesis
Yan Jet

man patīk Sony produkti un vienmēr meklēju ieganstu nepirkt citu ražotāju piedāvāto, bet dažreiz viņu konservatīvā attieksme ir neciešama. nevaru sagaidīt, kad beidzot tas kuģis nogrims un viņa vietā parādīsies jaunas vēsmas.

Astro
Viesis
Astro

Kā es Tevi saprotu!!! Pilnīgi piekrītu.

KKTK
Viesis
KKTK

Es vispār nesapratu, ko tu gribēji teikt.

Saf
Viesis
Saf

Nu gandrīz jau nobriedu ņemt huaveju mate pro 20, bet nu laikam tomēr jāsagaida šis. Baigi patika nospiedumu sensors sānā un patīk šis skarbais kantainais dizains.

Andzh
Viesis
Andzh

Sāksim ar to ka Swift keyboard izčakarē lielisku telefonu! (Domāju XPERIA XZ3)Tāpēc diemžēl divas nedēļas atpakaļ to nenopirku , lai arī ļoti gribēju! Bija skumji iziet no veikala ar citu aparātu! Centāmies ar konsultantu tik no tā swift keyboard vaļā ,bet nesanāca! Ceru ka jaunajā modelī tas būs labots!

Saf
Viesis
Saf

Jā, tā ir bēda ar to swift, kas arī mani besij.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Kāpēc jātiek vaļā? Uzstādi jebkuru citu tastatūru un iestatījumos to izvēlies kā galveno.

Madara_Saule
Viesis
Madara_Saule

kaut gan… atceros uz P20 Lite nu nepakam negribēja pārslēgt, cik lifu gboard kā defolto, vis laik tas nolādētais swfts līda atpakaļ.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Pārslēgt var, pagrūti izdzēst.

Madara_Saule
Viesis
Madara_Saule

vot neslēdzās kaut sitams

Mārcis Paņēvics
Viesis
Mārcis Paņēvics

es vienkārši uzlika uz savu xz1c parasto sony keyboard caur apk. nav labākas klaviatūras par veco.