Līdz ar CryptoCash vēstniecības atklāšanu otrdien Rīgā, Latvijas iedzīvotājiem ir radīta iespēja oficiāli un droši iegādāties un pārdot par pasaules finanšu nozīmīgāko inovāciju nodēvētās kriptovalūtas, kā Bitcoin, Ripple, Ethereum un citas. Jau pirms atklāšanas rīdzinieki izrādījuši lielu interesi par kriptovalūtām, veicot darījumus trešdaļmiljona eiro apmērā.

CryptoCash vēstniecību nodibinājuši divi rīdzinieki Konstantīns Vasiļenko un Inokentijs Isers, kuri jau guvuši ievērojamus panākumus kriptovalūtu tirdzniecībā ar pirms trīs gadiem izveidoto finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumu PayBis.com. Vēstniecībā var ne vien iegādāties un pārdot kriptovalūtas, pretī saņemot darījumu apstiprinošus dokumentus, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju un piemeklēt dažādus aksesuārus, kā, piemēram, elektroniskos kriptovalūtas naudas makus.

Reklāma

«Šodien ir ļoti nozīmīga diena gan mums, gan visai Latvijai, jo oficiāli atklājam pasaulē pirmo kriptovalūtu vēstniecību. Šis patiešām ir viens no pirmajiem klientu apkalpošanas centriem pasaulē, kur var iegādāties populārākās kriptovalūtas, norēķinoties kā ar maksājumu karti, tā skaidrā naudā. CryptoCash vēstniecība ir uzticama un absolūti droša vieta kriptovalūtu pirkšanai un pārdošanai,» atklāšanas pasākumā uzrunājot klātesošos, teica CryptoCash līdzdibinātājs Inokentijs Isers. Viņš uzsvēra, ka uzņēmuma mērķis ir ne vien tirgoties ar kriptovalūtām, bet arī vairot sabiedrības izpratni par tām, izdodot izglītojošus materiālus latviešu valodā, veicināt pielietojumu un mudināt atbildīgās institūcijas sakārtot ar kriptovalūtām saistīto likumdošanu.

Kopš 13.septembra CryptoCash vēstniecība darbojas testa režīmā, un šajā laikā jau izpelnījusies iedzīvotāju ievērību. Divu mēnešu laikā pircēji iegādājušies 24 Bitcoin par kopējo vērtību 130 tūkstoši eiro, 76 Ethereum par 13 tūkstošiem eiro un arī nedaudz LiteCoin un Bitcoin Cash. Savukārt no apmeklētājiem iepirkti 35 bitkoini par 183 tūkstošiem eiro. Kopumā veikti 200 pārdošanas darījumi par vidējo cenu 1600 eiro, un 115 pirkšanas darījumi vidēji par 750 eiro katrs.

«Kriptovalūta finanšu pasaulē kļūst aizvien nozīmīgāka un pietuvinās klasiskajiem finanšu instrumentiem. Tiek prognozēts, ka kriptovalūtu nākotnē varētu pielietot tikpat plaši, kā šodien eiro vai dolārus. Ja šobrīd vienā no lielākajām pasaules biržām NASDAQ Ņujorkā dienā tiek apgrozīti ap 100 miljardiem ASV dolāru, tad vidējais apgrozījums kriptovalūtu biržās ir ap 20 miljardiem dolāru,» skaidro CryptoCash līdzdibinātājs Konstantīns Vasiļenko.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

vai cilvēki jau drūzmējas pie ieejas kā auseklīša laikos, lai nepalaistu garām savu lielo iespēju?

Krotow

Aizmirsi vēl Banka Baltija :) Bet izskatās, ka piramīdnieki pārkvalificējušies un viss sākas no jauna.

digitalk

jautājums, kad viņus paņems pie pakaļas par “naudas atmazgāšanu”? kad nostrādās darījumu apgrozījuma summas trigeris?