Pasaules līderis spēļu monitoru tirgū, AOC oficiāli paziņo par savu pirmo G2 Esports zīmola monitoru – G2590PX/G2. Šim jaunajam īpašā izlaiduma monitoram, ko izstrādājis AOC sadarbībā ar vienu no spēcīgākajām un veiksmīgākajām e-sporta organizācijām visā pasaulē – G2 Esports, ir unikāls dizains ar oficiālo G2 Esports samuraju mākslas stilu un logotipiem. Šis 24,5 collu monitors ir aprīkots arī ar augstas veiktspējas spēļu funkcijām, piemēram, 144 Hz, 1 ms reakcijas laiku un Free Sync tehnoloģiju.

AOC un G2 Esports – debešķīgs savienojums

2013. gadā pazīstamā profesionālā spēlētāja Karlosa “ocelota” Rodrigeza (Carlos “ocelote” Rodriguez) Vācijā, Berlīnē dibinātais G2 Esports ātri pieteica sevi kā līderi dažādos Eiropas un starptautiskos e-sporta pasākumos. Kopš sadarbības izveidošanās ar AOC 2018. gada janvārī, lielāku panākumu gūšanai G2 Esports apmācības iespējām piedāvā visprogresīvākos AOC spēļu displejus. Līdz ar jaunā G2590PX/G2 izlaišanu AOC un G2 Esports turpina veiksmīgu līdzšinējo partnerību nākamajā līmenī.

“Šis monitors ir ne vien AOC atzinības zīme par tik veiksmīgu organizāciju kā G2 Esports, bet arī atbalsts visiem G2 Esports spēlētāju entuziastiem un līdzjutējiem”, saka Stefans Zommers (Stefan Sommer), AOC International Europe Mārketinga un uzņēmējdarbības vadības direktors. G2 Esports Karlos “ocelots” Rodrigez piebilst: “AOC ir izrādījies vienreizējs partneris mums un mūsu spēlētājiem. To monitoru kvalitāte apvienojumā ar komandas izrādīto uzticēšanās līmeni un empātiju ļauj mums lepoties ar šo partnerību. Rezultātā kopā mēs radījām G2 zīmola monitoru, kas apvieno šīs partnerības stiprās puses. Esam priecīgi par G2590PX/G2 un nevaram sagaidīt tos ieraudzīt daudzu mūsu diehard #G2ARMY dalībnieku mājās.”

Pilna AOC displeja jauda 24,5 collās

Balstoties uz G90 sērijas AOC spēļu monitoru lielajiem panākumiem, G2590PX/G2 piedāvā bezmalu TN paneli ar 16:9 Full HD (1920×1080 pikseļi), FreeSync atbalstu, 1 ms reakcijas laiku un augstu atsvaidzes intensitāti līdz 144 Hz. G2590PX/G2 AOC parāda, kā displejā var apvienot veiktspēju, stilu un pieejamību vienā iepakojumā, vienlaikus turpinot nodrošināt plūstošu, nepārtrauktu un neierobežotu spēļu pieredzi.

G2 Esports Signature Edition tagad ir pieejams mazumtirdzniecībā par cenu 369,00 EUR.

Reklāma

4
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
xdigitalkKristaps Skutelis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
digitalk
Viesis
digitalk

kādai gan jābūt šmigai un šņaucamajam, lai mārketinga daļa uzrakstītu ko tādu — Pasaules līderis spēļu monitoru tirgū AOC?

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-11-16-best-gaming-monitor-7003
https://www.pcgamer.com/best-gaming-monitor
https://www.techradar.com/news/best-gaming-monitor

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Varbūt pēc kaut kādiem no malas nepārbaudāmiem pārdošanas datiem vai cita līdzīga parametra?

digitalk
Viesis
digitalk

aizmirsuši precizēt, ka ir lētu monitoru līderi? nu jā, miljons mušu taču nevar kļūdīties ;) ja kas, man nav īpašu pretenziju pret viņu monitoriem, tikai tukši apgalvojumi par līderi nepadara.

x
Viesis
x

o, šitam ir zibpanelis))