Viens no iecienītākajiem viedo fitnesa aksesuāru ražotājiem Withings vēl 2016. gadā nonāca Nokia ķetnās, tiekot pārdēvēts par Nokia Health, bet šī gada maijā tika paziņots, ka Withings nonāks atpakaļ tā iepriekšējo īpašnieku rokās.

Uzreiz pēc pārejas atpakaļ un zīmola maiņas Withings izziņojis jaunu sporta/viedo pulksteņa hibrīdu Steel HR Sport ar OLED ekrānu. Withings Steel HR Sport spēj parādīt viedtālruņa paziņojumus, fitnesa datus, kā arī veikt dažādus ikdienas fizisko aktivitāšu novērojums.

Steel HR Sport ticis pie optiskā sirdsdarbības sensora, soļu skaitītāja, miega pieskatīšanas funkcijas, un to visu Steel HR Sport spēj darīt 25 dienas ar vienu uzlādi. Steel HR Sport spēj no viedtālruņa paņemt GPS datus, kā arī veikt VO2 max mērījumus.

Steel HR Sport pieejams tikai 40 mm izmērā, tam ir 50 m ūdensizturība, kā arī ar pulksteni varēsi doties peldēties. Steel HR Sport cena ir 199.95 eiro, pulkstenis jau ir iegādājams.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis A

Interesanti ar ko šis atšķiras no parastā Nokia Steel HR pulksteņa, spriežot pēc aprasksta ne ar ko, izņemot VO2 max un lielāku cenu.
Varēji protams pielikt kādu salīdzinājumu.

Agris

VO2 un connected GPS – tas laikam arī viss.
Man ir steel HR un esmu priecīgs par jauno apdeitu – notifcations no aplikācijām un arī latviskos burtus tagad rāda :)
Man gan 36mm, jo gribēju balto, bet 40mm nemaz nebija balts. Tagad ir un smuki tie sarkanie akcenti uz strēlītēm un withings uzrakstā :)
Vienīgi stikliņš skrāpējas un arī te nemanu nekādu gorilla glass vai tamlīdzīgu.
Pirmajā dienā vēl rādīja 30eur atlaidi, ja pasūta divus, tagad vairs nemanu, bet nu ik pa laikam Withings/ Nokia bija aptuveni 40Eur atlaide, ja pareizi atceros.

Jānis A

Skaidrs paldies. VO2 max un gps tomēr ir 20 eiro vērts imho.
Vienīgi man vairāk patīk sudrabotais “rāmis” nekā tumši pelēkais/melnais jaunajam, bet nu gan jau kaut kā pārdzīvošu.
Šis pulkstenis manuprāt ir daudz pievilcīgāks nekā apple watch vai kaut kāda fitnesa aproce.
Būs kaut kur vienīgi jānopērk metāliskā siksna ar to normālo atsperi, kuru viegli atkabināt, lai varētu viegli swappot atkarībā no sporta vai vienkārši nēsāšanas. Nezini kur tādus var pasūtīt?

As

Vai tas nozīmē,ka ne šis,ne vecais bez telefona GPS klātbūtnes nemaz netraco maršrutu???

Agris

Šitam vajag telefonu, vecajam neatrodu vispār iespēju izmantot telefona GPS