Jau iepriekš bija zināms, ka ReVolt grasās ražot elektrisku motociklu ar blakusvāģi, bet līdz pircējiem tas vēl ne tuvu nav nonācis. Tikko izziņots, ka arī Ural ražos elektrisku motociklu ar blakusvāģi, kas taps sadarbībā ar Zero Motorcycles.

Krievijā bāzētais Ural ir viens no retajiem motociklu ražotājiem, kas vēl piedāvā iegādāties motociklus ar blakusvāģi. Ideja veidot elektrisku motociklu ar blakusvāģi nav jauna, bet blakusvāģa izmantošana nozīmē vairāk vietas akumulatoru izvietošanai.

Reklāma

Lielai sajūsmai vēl nav pamata, jo Ural parādījis tikai elektromotocikla ar blakusvāģi prototipu. Pie pircējiem elektriskais motocikls ar blakusvāģi nonāks pēc vairākiem gadiem, tāpat nav zināms, vai Ural spēs saglabāt parādīto motocikla dizainu.

Zero Motorcycles piegādās akumulatorus, dzinējus un visus pārējos aksesuārus, kas nepieciešami elektriskā dzinēja darbībai.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Sen bija laiks pāriet uz pilnībā elektrificētiem močiem un skūteriem!
Pekinā vispār tikpat kā nav palikuši ar benzīnu darbināmi divriteņu transporta līdzekļi, lai nesmirdina gaisu.

KKTK

Ja pilna blaķene ar akumulatoriem, tad beidzot vismaz necelsies gaisā, griežot pa labi :D

LAN

Interesanti, ka šim ir ietilpīgāks akumulators nekā Smart EV un Citroen C-zero/Peugeot I-on. Tālu neatpaliek arī no pirmās paaudzes Nissan Leaf. Ja būs ātrās uzlādes iespēja, tad neslikts aparāts.

Maris Laudams

Viņi joprojām nespēj uzražot motociklu, kas spētu kādu laiciņu nobraukt bez remontiem Tagad ražošot elektriskos motociklus 🤦‍♂️

x

ja jau var “ražot” dārgu ciparu zenītu, kāpēc lai “neražotu” elektromoci.
pavicinot urrāpatriotisma karogu, sak, nu tik ražosim haiteku un būsim pasaules topā, kazi var pat dabūt investīcijas no patriotisma stiprināšanas fondiem…..

Reinis Rozitis

It kā jau interesanti un tā, bet kamēr nav izlaists neviens sērijā (vai vismaz parādīts, ka kustās uz priekšu) tikmēr tas viss ir tā nedaudz nenopietni (lai neteiktu vairāk)

Tāpat kā pēdējie – Kalašņikova “Igarjoks” (Boston Dynamics atpūšas)..

https://www.youtube.com/watch?v=qwkN9KI725Q&t=100

vai šitais elektro-moskvič (Teslas killeris)..