Jau iepriekš bija zināms, ka ReVolt grasās ražot elektrisku motociklu ar blakusvāģi, bet līdz pircējiem tas vēl ne tuvu nav nonācis. Tikko izziņots, ka arī Ural ražos elektrisku motociklu ar blakusvāģi, kas taps sadarbībā ar Zero Motorcycles.

Krievijā bāzētais Ural ir viens no retajiem motociklu ražotājiem, kas vēl piedāvā iegādāties motociklus ar blakusvāģi. Ideja veidot elektrisku motociklu ar blakusvāģi nav jauna, bet blakusvāģa izmantošana nozīmē vairāk vietas akumulatoru izvietošanai.

Lielai sajūsmai vēl nav pamata, jo Ural parādījis tikai elektromotocikla ar blakusvāģi prototipu. Pie pircējiem elektriskais motocikls ar blakusvāģi nonāks pēc vairākiem gadiem, tāpat nav zināms, vai Ural spēs saglabāt parādīto motocikla dizainu.

Zero Motorcycles piegādās akumulatorus, dzinējus un visus pārējos aksesuārus, kas nepieciešami elektriskā dzinēja darbībai.

6 komentāri

 1. Sen bija laiks pāriet uz pilnībā elektrificētiem močiem un skūteriem!
  Pekinā vispār tikpat kā nav palikuši ar benzīnu darbināmi divriteņu transporta līdzekļi, lai nesmirdina gaisu.

 2. Interesanti, ka šim ir ietilpīgāks akumulators nekā Smart EV un Citroen C-zero/Peugeot I-on. Tālu neatpaliek arī no pirmās paaudzes Nissan Leaf. Ja būs ātrās uzlādes iespēja, tad neslikts aparāts.

 3. Viņi joprojām nespēj uzražot motociklu, kas spētu kādu laiciņu nobraukt bez remontiem Tagad ražošot elektriskos motociklus 🤦‍♂️

  • ja jau var “ražot” dārgu ciparu zenītu, kāpēc lai “neražotu” elektromoci.
   pavicinot urrāpatriotisma karogu, sak, nu tik ražosim haiteku un būsim pasaules topā, kazi var pat dabūt investīcijas no patriotisma stiprināšanas fondiem…..

 4. It kā jau interesanti un tā, bet kamēr nav izlaists neviens sērijā (vai vismaz parādīts, ka kustās uz priekšu) tikmēr tas viss ir tā nedaudz nenopietni (lai neteiktu vairāk)

  Tāpat kā pēdējie – Kalašņikova “Igarjoks” (Boston Dynamics atpūšas)..

  vai šitais elektro-moskvič (Teslas killeris)..

Ir ko teikt?