Baumas norāda, ka Volkswagen grasās ražot Tesla Model 3 konkurentu, kas būs jūtami lētāks par Model 3. ASV cena gaidāmajam Volkswagen elektroauto varētu sākties no 23 000 dolāru, kas ir aptuveni 12 000 dolāru zem Model 3 cenas.

Lētais Volkswagen elektroauto tiks ražots Vācijā, tā izlaidei nāksies pārbūvēt trīs Volkswagen rūpnīcas. Tiek lēsts, ka Volkswagen gatavojas saražot vismaz 200 000 lēto elektroauto gadā. Volkswagen grasās izmantot vienotu platformu visiem saviem elektroauto, lai paātrinātu mašīnu izstrādi un ražošanu.

16. novembrī gaidāma Volkswagen augstākā ranga darbinieku tikšanās, tās laikā varētu tikt iezīmēti precīzāki Volkswagen elektroauto plāni. Reuters jau informējis, ka Volkswagen noslēdzis partnerību ar SK Innovation (Korejā bāzēts akumulatoru ražotājs) un Ford. Volkswagen un Ford pārrunājuši kopīgu autonomo automašīnu izstrādi.

13 komentāri

    • vēl mazliet narkotiku, vēl mazliet darbību ko sauc par insaida izpaušanu un padome palūgs masku pievērsties kam mazāk destruktīvam. nebiji ievērojis ziņas par maska un teslas nedienām?

    • kuras tiek tiražētas vienlaicīgi ar visādu exFord exGM sakārņu pravietiskajiem izteikumiem par drīzo Teslas nāvi?
     vairāk pēc kampaņas izskatās.

    • kampaņa ta kampaņa, bet nozīme ir iznākumam.
     ar krimu kā bija – visiem skaidrs, kas tur notika, bet vai tāpēc sekas ir mainījušās?

    • Mūsdienu pasaulei skauž tie-kuri māk būt ārpus viņu pašu “ieliktajām normām”.Mums jau visiem to pūlas iestāstīt.Alkohols slikti,narkotikas slikti,sex slikti .Dons labi …programma telefonā-cik izdzert ūdeni dienā -labi.Arvien grūtāk ir izanalizēt no visas informācijas gūzmas ,kas tiešām notiek un ko pūlas iebazt.Skumji ,protams,bet tā ir nākotne.Un ar katru dienu vairāk.Pat nejutīsiet.

    • pasaulei neskauž, lietas vienkārši notiek. lielie dinozauri izmira, bet niecīgās baktērijas ir sveikas un veselas. elektroauto pirmo reizi parādījās pirms iekšdedzes motoriem, bet neizdzīvoja – 80jos bija nākamais mēģinājums, tagad atkal. viss iet pa riņķi.

    • Skauž,skauž-sistēmai nepatīk ka kāds iet pret viņu.Pats tiko to pieminēji.Tāpat kā kādreiz naftenieki nobremzēja kaņepes.no kurām bija pirmie ‘džinsi un kā arī mašīnu degviela.

    • Ko nu tur runāt.Šis gan manuprāt pareizi,Lai cik arī
     tas skarbi neizklausītos.Kaut kā tas viss jāregulē.Sen jau visiem zināms ka žāles ir tam ir tam.Bet nevajag.Piekrītu.

Ir ko teikt?