Tiek runāts, ka Apple nācies piegādātājiem pieprasīt atcelt iepriekš pasūtītās iPhone XR salikšanas līnijas un attiecīgi arī izlaides jaudas. Apple esot informējis sadarbības partnerus Foxconn un Pegatron par iepriekš pieprasīto izlaides apjomu atcelšanu sakarā ar vājajiem iPhone XR pārdošanas apjomiem.

Foxconn sagatavojis aptuveni 60 iPhone XR salikšanas līnijas rūpnīcās, kamēr šobrīd tiekot izmantotas tikai 45. Pegatron šobrīd gaidot tālākus Apple ražošanas norādījumus, bet mazākais Apple piegādātājs Wistron šobrīd esot pavisam apturējis iPhone XR salikšanu.

Tiek lēsts, ka Apple varētu būt par aptuveni 20% – 25% pārrēķinājies, plānojot iPhone XR pieprasījuma apjomus. Jau iepriekš bija zināms, ka krīt iPhone pārdošanas apjomi, bet Apple ir pamanījies būtiski celt viedtālruņu cenas, kas ļāvis saglabāt ievērojamus peļņas rādītājus.

12
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Kristaps SkutelisGGrsBriedisnr71Lauris Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Agris Dūmiņš
Guest
Agris Dūmiņš

Apple vienkārši dzīvo zaļāk. Labāk taču saražot / pārdot mazāk, bet par krietni dārgāku cenu :D

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Pirms kādas nedēļas vai mazliet vairāk es noliku plauktā Samsung Galaxy Note9, ko lietoju ikdienā kopš augusta beigām un kā ikdienas ierīci sāku lietot iPhone XR. Es gribēju pats uz savas ādas saprast kāda šobrīd ir situācija ar aifoniem un tieši caur XR lietošanu, jo to uzskatu par tādu kā tautas klases aifonu. Te gan izskatās, ka esmu nepareizi izpratis Apple klientūras pirkšanas paradumus un vairums tiešām meklē pašu labāko aifonu un šogad pērk iPhone XS vai XS Max modeļus. Interesanti. Bet ja atgriežamies atpakaļ pie mana iPhone XR stāsta, tad šodien pāriešu atpakaļ uz Galaxy Note9. Kāpēc? Kopumā jāsaka,… Read more »

nr71
Guest
nr71

Arī Mate 10 Pro FaceID darbojas nevainojami. Ja neskaita mirkli, kad to ievietoju auto telefona turētāja un tas ieraugot manu ģīmi atbloķējas. Šī iemesla dēļ FaceID esmu atslēdzis. :)

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Kā uz Mate10 tas darbojas? Atslēdz un uzreiz iemet mājas ekrānā, kur visas ikonas un vidžeti?

nr71
Guest
nr71

Jā, tieši tā.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

OK, uz iPhone tas ir mazliet citādāk (prātīgāk). Proti, paskaties uz telefonu un tas saprot, ka blakus ir tā saimnieks un atver tikai līdz šim paslēpto paziņojumu tekstu. Tad vēl ir pašam jāpasvaipo ekrāns ar pirkstu uz augšu un tiekam mājas ekrānā.

nr71
Guest
nr71

Par Mate 20 Pro nezinu. Varbūt tam ne tik vienkārša atvēršana. Tur EMUI 9 un arī Android Pie.

GGrs
Guest
GGrs

Tas izklausās kaitinoši. Itkā atbloķē, bet nē. Iphone ar fingerprint bija tā pat?

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Ja tas izklausās kaitinoši, tātad neesmu izskaidrojis pareizi. Tātad. Ja telefons ir aizbloķēts un vēlies to atbloķēt, tad paņem to rokā un svaipo no apakšas uz augšu. Kamēr telefonu ņemsi rokā, FaceID atpazīs seju un tad viena pirksta kustība tevi arī ielaidīs telefonā. Ja uz telefonu tikai paskaties, bet nepieskaries, tad tas parādīs, ka ir atbloķēts, atvērs paziņojumu saturu, bet paliks slēgekrānā. Viss ļoti ērti un darbojas godam, kamēr telefonu vari paņemt rokā vai paskatīties uz to.

Briedis
Guest
Briedis

Par kāpjošo modināju – jau kopš BlackBerry laikiem iemīlēju Envolving Dream melodiju, kas sākas klusi un top skaļāka un skaļāka. Kā pārgāju uz āboliem, paņēmu arī šo melodiju līdzi.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Oi, es nebiju aizdomājies tik tālu, ka var nomainīt pašu melodiju uz tādu, kam pielāgots skaļums. Bet no otras puses, Apple ir slavena ar to, ka tās produktos melodijas pievienot nav baigi ērti. Nu nekas, rīt mani modinās Note9. Kā vecajos labajos laikos :)

Lauris
Guest
Lauris

Diemžēl pircēji ar maciņu ir nobalsojuši, ka ir gatavi nolocīt arī 1,4K, un ka viņiem nevajag Apple par 800Eur, tas tak lētucis…