Red Dead Redemption 2 spēles vēsture nav bijusi vienkārša – Rockstar Games izziņoja spēli vēl 2016. gada oktobrī. Nospraustais Red Dead Redemption 2 iznākšanas laiks bija 2017. gada pirmā puse, iznākšana tika pārcelta divas reizes.

Beidzot Red Dead Redemption 2 ir iznākusi, tā pieejama PlayStation 4 un Xbox One. Par galddatoriem pagaidām precīzu ziņu nav. Red Dead Redemption 2 ir tā saucamā action-adventure tipa open world spēle. Spēle spēlējama no pirmās vai no trešās personas perspektīvas. Spēlē tu esi gangsteris Arturs Morgans (Arthur Morgan), spēle un tās grūtība laika gaitā veidojas no taviem lēmumiem un darbībām.

Red Dead Redemption 2  iziešanai būs nepieciešamas vismaz 60 stundas. Spēle uzreiz saņēmusi ļoti augstus novērtējumus. Daudzi uzskata, ka Red Dead Redemption 2 varētu kļūt par finansiāli ļoti veiksmīgu projektu.

20
Leave a Reply

avatar
6 Comment threads
14 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Reinis RozitisdigitalkKartupelis3Tasgeksis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Matīss Nitišs
Guest
Matīss Nitišs

Ļoti izsmeļoši :D :D

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Tā ir kad cilvēks neseko līdzi svarīgākajiem (spēļu) notikumiem :) Šovakar sākam kapāt? Jebšu Tu jau tagad esi paņēmis brīvu dienu darbā un jāj? :D

Ēriks Gulbis
Guest
Ēriks Gulbis
Gastons Gašpuitis
Guest
Gastons Gašpuitis

Šooters uz konsoles ar aim assist ir tāpat kā braukt ar divriteni, kuram ir palīgritenīši.

itanium
Guest
itanium

Tas, ka spēlē VAR šaut, tavuprāt, to uzreiz padara par šūteri?
Ja nu kas, šajā spēlē uzsvars nav uz šaušanu.

KKTK
Guest
KKTK

Uzsvars ir uz nekustīgu dzīvesveidu!

itanium
Guest
itanium

Nevajag aiziet galējībās un viss būs ok ;)

geksis
Guest
geksis

ar šooteri šai spēlei ir tik pat liela saistība, kā hokejam ar daiļslidošanu.
Viss tuvākā spēle pēc spēles stila un žanra RDR ir Assasin`s Creed.

p.s. padodat ziņu kad uz PC būs pieejama.

Jānis Lāčaunieks
Guest
Jānis Lāčaunieks

Šitais uz PC varētu arī neparādīties. Vismaz pirmā daļa bija ekskluzīva konsolēm

geksis
Guest
geksis

Zinu, bet klīda baumas, ka otro daļu tomēr varētu izstrādāt arī priekš PC

REALAIS
Guest
REALAIS

Redzot, kas notiek ar GTA online, es nemaz negaidītu spēli uz PC. Jo spēle tālāk tiks balstīta uz online multiplayer, bet uz PC ir hroniska slimība ar modderiem un čīteriem.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

No kura laika videospēlēs galvenais ir plika šaušana? Ja esi CS tīneidžers, tad varbūt tā arī ir, bet RDR2 galvenais ir stāsts. Tu to spēli primāri skaties kā filmu un iesaisties pildot kvestus.

digitalk
Guest
digitalk

šis jau nav tāds īsti šūteris, vot kad E3 pirmo reizi atrādīja Doom Eternal geimpleju un uzreiz palika skaidrs, ka spēlē ar gejpadu, tas gan bija WTF!?! moments. man liekas neko stulbāku prezentējot Doom’u Bethesda nevarēja izdarīt :D

geksis
Guest
geksis

viņiem vienkārši viss budžets tika iztērēts banketam un nepietika priekš klaviatūras un peles :)

digitalk
Guest
digitalk

gandrīz vai jāsagrabina kapeikas, jānodod tukšās pudeles, jāaizņemas biki no kaimiņa un jānopēk PS4…

Tas
Guest
Tas

Latviešu šitie website ir tik cringe 😂😂😂

Kartupelis3
Guest
Kartupelis3

Es ar tomēr naivi gaidīšu PC versiju.. baumas ir , ka būs, tik pagaidīts, kad nepacietīgākie saķerts tos PS4.. varētu jau ar, bet tiešām šķiet, ka tak tulīt tulīt jābūt nākamajai paaudzei..

Reinis Rozitis
Guest
Reinis Rozitis

Vispirms visi (liela daļa) nopērk uz konsolēm pēc tam otrreiz uz PC (tā arī ar GTA) – biznesa modelis daudziem izdevējiem.

digitalk
Guest
digitalk

novērojums pareizs, tikai secinājums ne īsti. uz konsolēm sākotnējais pirātisma procents mazāks, jo onlainā var ātri noraut banu. tāpēc vieglāk sākumā nosmelt krējumu tur.

Reinis Rozitis
Guest
Reinis Rozitis

Nez, varbūt .. Bet nu es nesaku, ka šādi darīt ir kaut kā slikti .. galu galā tā ir vienkārši cilvēku nepacietības izmantošana (ne velti eksistē visādi “Pre-order and play 10 days early” tam pašam RDR2 vai nakošais Anthem u.c… ). Pirātisms spēļu industrijā ir tāds savdabīgs, pirms kāda laika EU ietvaros sanāca šāda ķeska – https://arstechnica.com/gaming/2017/09/eu-study-finds-piracy-doesnt-hurt-game-sales-may-actually-help/ / https://www.forbes.com/sites/emmawoollacott/2017/09/21/european-commission-accused-of-burying-controversial-piracy-report/ ( te oriģinālais reports https://cdn.netzpolitik.org/wp-upload/2017/09/displacement_study.pdf .. protams pētijums nu jau pavecs un kļūdas procents liels, bet nu interesanti, ka tāds eksistē ) Tāpat interesanti būtu zināt kādas izmaiņas šajā aspektā devusi arī, piemēram, Steam 24 stundu naudas atgriezšanas iespēja (ja viens… Read more »