Web Analytics
More
  Reklāma

  Ilgi gaidītais Hyundai Kona Electric nonāk tirdzniecībā

  Jaunākie raksti

  Ir paziņota Hyundai ilgi gaidītā jaunā modeļa – pilnībā elektriskā Hyundai Kona Electric – cena. Pirmais pieejamais importētais modelis būs aprīkots ar lielāko 64 kWh (204 ZS) akumulatoru komplektu. Kona Electric ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir no 39 990 EUR. Tas būs pieejams pārdošanā no 2018. gada 8. oktobra.

  Latvijā Hyundai Kona Electric būs pieejami Comfort un Style aprīkojuma līmeņi. Augstas klases Comfort versijas standarta aprīkojumā ir iekļauta viedā atslēga, septiņu collu krāsu skārienekrāns, septiņu collu Supervision Cluster ciparu mērinstrumenti, aizmugures stāvvietas radars, inteliģentā kruīza kontrole un akumulatora sildītājs. Style standarta versijā braukšanas komfortu paaugstina astoņu collu krāsu skārienekrāns, KRELL audiosistēma, LED tuvās un tālās gaismas lukturi, automātiskās tālās gaismas, elektriski regulējami, apsildāmi un ventilējami priekšējie sēdekļi, attēla projicēšana uz vējstikla un ļoti plašs drošības aprīkojuma klāsts. Jūs varat pielāgot Kona Electric savai gaumei, izvēloties tīkamāko no septiņām virsbūves krāsām un trim kontrastējošām krāsām jumtam: Phantom Black, Dark Knight un Chalk White.

  Ar jaudīgāko 64 kWh akumulatoru aprīkotais Hyundai Kona Electric ar vienu uzlādi var nobraukt iespaidīgu attālumu – līdz pat 482 km (saskaņā ar Pasaulē saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūru (WLTP)). 7,2 kW uzlādes stacijā akumulatoru var uzlādēt 9 stundās un 35 minūtēs, 50 kWh uzlādes stacijā līdz 80% to var uzlādēt 75 minūtēs, bet 100 kWh uzlādes stacijā uzlādei ir nepieciešamas tikai 54 minūtes. Hyundai Kona Electric versija ar mazāk jaudīgo 39,2 kWh akumulatoru nonāks Lietuvas/Latvijas tirgū 2019. gada otrajā pusē. Visam Hyundai jauno modeļu klāstam Latvijā tiek piedāvāta visizdevīgākā garantija, kas ir pieejama tirgū, – septiņi gadi bez nobraukuma ierobežojuma. Turklāt augstsprieguma motoram ir spēkā astoņu gadu/200 000 km garantija.

  Hyundai Motor nostiprina savas pozīcijas kā nākotnes tehnoloģiju uzņēmums un zīmola mērķis ir piedāvāt videi draudzīgu un visiem pieejamu pārvietošanos. Hyundai piedāvā plašu izvēli ar dažādiem jaudas līmeņiem un plāno līdz 2020. gadam Eiropā laist klajā 14 jaunus videi draudzīgus automobiļu modeļus. Pieci no tiem būs hibrīdi, četri – no elektrotīkla uzlādējami hibrīdi, četri – pilnībā elektriski automobiļi un viens ar degvielas elementiem darbināms automobilis. Hyundai veic ieguldījumus arī citās transporta nozares jomās, tostarp autonomajā braukšanā, nomātu transportlīdzekļu koplietošanā un satīklotu automobiļu pakalpojumos.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Kartupelis3
  08.10.2018 05:32

  64 kWh (204 ZS) akumulātors – tas ir domāts kā – 204 zirg-sekundes? :) Arī tālāk tekstā – akumulātors ir nevis “”jaudīgākais”, bet ietilpīgākāis..

  Visā tekstā tā arī neparādās auto jauda… tie tad ir tie 204 Zs?

  Ja tā, izskatās ok eksemplārs..

  KKTK
  08.10.2018 07:24

  Ar Baltijas bateriju tad ir 290km?

  Skābene
  08.10.2018 08:11

  Varēja jau uzrakstīt, cik maskās lētākais baltijas modelis ar švakāko akumulatoru, lai var sarēķināt cenu pēc kWh.

  Vilnis Salenieks
  08.10.2018 11:36

  jā, 39kWh versija interesē vairāk, prasītie ēriki par 60 kWh versiju varbūt arī atbilst veiktspējai, tomēr vismaz man absolūti pietiktu ar 39Kwh piedāvāto attālumu, tāpēc neredzu nekādu vajadzību pārmaksāt par papildus kilometriem (papildus jauda gan drusku vilinoša, bet ne kritiski :)
  mobile.de gaidot gadu rindā, 39kwh dabūjams sākot ar 28 200 (plus pvn starpība)

  Reklāma