DevTernity – Latvijas lielākā starptautiskā IT-konference šogad norisināsies no 30. novembra līdz 1. decembrim Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Ceturto gadu pēc kārtas šī konference pulcēs IT-profesionāļus no Latvijas un ārzemēm. Šogad DevTernity uzstāsies 20 pieredzes bagāti un iedvesmojoši lektori no tādām kompānijām kā Google, Microsoft, Atlassian, Amazon, u.c., kā arī pasaulē slavenu IT-grāmatu un Open Source projektu autori.

DevTernity ir augstākās kvalitātes, Eiropas Top-3 starptautiskā programmatūras izstrādes konference. Tā koncentrējas uz prasmēm un iemaņām, kas ir IT-speciālistu panākumu neatņemama sastāvdaļa: koda izstrāde, arhitektūra un līderība.

Reklāma

Pēc ierastās tradīcijas, dalībniekus sagaidīs intensīva divu dienu programma, kas ietver gan pašu konferenci, gan arī praktiskās meistarklases. DevTernity apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt lekcijas par Software Architecture, Blockchain, TDD, Serverless, programmatūras izstrādes labākajām praksēm un citām ar IT saistītām tēmām, kā arī par praktiskās līderības un pašattīstības jautājumiem.

DevTernity attīstās strauji un to apmeklētāju skaits pieaug katru gadu – 2015. gadā konferenci apmeklēja ap 350 cilvēku, savukārt šogad vairāk nekā 800 cilvēku plāno apmeklēt DevTernity.

Tiekamies DevTernity – konferencē, kas pārvērš programmētājus Tehniskajos Līderos!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments