Riska kapitāla fonds Overkill Ventures kopš augusta aktīvi strādā ar akcelerācijas programmā uzņemtajiem jaunuzņēmumiem un šodien publiski izziņo par 40 tūkstošu eiro investīcijām pirmajos četros jaunuzņēmumos. 3D printeru operētājsistēmas izstrādātāji FabControl no Latvijas; automatizētas līgumu sastādīšanas sistēmas izstrādātāji AxDraft no Ukrainas, iMeshup (Polija) izstrādā platformu spēļu izstrādātājiem; Dānijas uzņēmums Lokalist, kas automatizē lietotu preču pārdošanas procesu.

Akcelerācijas programmā komandas strādājušas ar pieredzējušiem mentoriem no Ziemeļeiropas, tajā skaitā Marek Kiisa (Superangel), Tommy Andersen (ByFounders), Andris K. Bērziņš (Change Ventures), Jesper Hart-Hansen (ex-eBay, CapNova), Kristo Magi (ex-Skype, Deekit), Dāvis Siksnāns (Printful), Lauris Lietavietis (Infogram, Prezi). Papildu pienesumu programmai nodrošina fonda stratēģiskie partneri – Lattelecom un Accelerace.

Overkill Ventures vadošais partneris Pēteris Marculāns: “Kopš programmas uzsākšanas, visi atbalstu saņēmušie uzņēmumi ir demonstrējuši būtisku progresu, kā arī jau šobrīd lielākā daļa ir saņēmuši investīciju piedāvājumus no nākamās stadijas investoriem. Gan uzņēmumu atlasē, gan atbalsta nodrošināšanā Overkill Ventures vienmēr prioritizējis kvalitāti, ko šie uzņēmumi arī lieliski apliecina.”

FabControl (Latvija)

FabControl ir izstrādājuši operētājsistēmu 3D printeriem, ko lieto jau simtiem iekārtu visā pasaulē. FabControl vadītājs un dibinātājs Jānis Grīnhofs un pamatkomanda iepriekšējo pieredzi guvuši MassPortal, izstrādājot 3D printerus.

iMeshup (Polija)

iMeshup ir platforma spēļu izstrādātājiem, kas ļauj tiem efektīvi sadarboties. iMeshup lietotāju un klientu lokā ir 3D dizaineri no Microsoft, Magic Leap, EA games, Oculus kā arī vairākas spēļu izstrādes studijas Eiropā. Komandas vadītājs un dibinātājs Duke Vu ir pieredzējis uzņēmējs, kurš iepriekš citiem uzņēmumiem piesaistījis investīcijas vairāk nekā miljona apmērā.

AxDraft (Ukraina)

AxDraft ir automatizēta līgumu un citu dokumentu sastādīšanas sistēma. AxDraft klientu lokā ir Carlsberg and British American Tobacco. Uzņēmuma dibinātāji ir Jurijs Zaremba, pieredzējis jurists ar vairāku gadu pieredzi lielākajos advokātu birojos Centrālajā un Austrumeiropā, un Oļegs Zaremba, ar plašu programmēšanas pieredzi Booking.com.

Lokalist (Dānija)

Lokalist automatizē lietotu preču pārdošanas procesu. Uzņēmuma dibinātājs Tegan Spinner ir izveidojis vairākus veiksmīgus lietotu preču pārdošanas biznesus eBay platformā.

Overkill Ventures ir riska kapitāla fonds, kurš primāri atbalsta B2B tehnoloģiju jaunuzņēmumus no Centrālās un Austrumeiropas, sākotnēji investējot 40 tūkstošus eiro un sniedzot akcelerācijas paklapojumus, papildus, daļā no uzņēmumiem veicot arī nākamās stadijas investīcijas apjomā līdz 250 tūkstošiem eiro.

Overkill Ventures ir uzsākuši atlases procesu otrajai akcelerācijas programmai un potenciālie dalībnieki ir aicināti pieteikties: overkill.vc/apply.

Overkill Ventures akcelerācijas programmas un investīcijas tiek realizētas ar Altum un ERAF atbalstu.

Reklāma

Leave a Reply

avatar
  Paziņot par jaunumiem  
Paziņot par