Mozilla izziņojis servisu Firefox Monitor, kas pieskatīs visus tavus tiešsaistes kontus – ja notiks masveidīga paroļu nozagšana kādā no izmantotajām tiešsaistes lapām, Firefox Monitor tev par to paziņos. Firefox Monitor gan nav pirmais serviss, kas nodrošina šādas iespējas.

Tev nāksies tikai ievadīt savu izmantoto e-pastu, lai Firefox Monitor pārskatītu neskaitāmas tiešsaistes lapas, kuras ir tikušas uzlauztas. Lai nodrošinātu papildus drošības mērus, Firefox Monitor ļauj reģistrēties un saņemt paziņojumus, tikko notiek kāda tev aktuāla paroļu vai datu nozagšana.

Līdzvērtīgi darbojas Have I Been Pwned, kas ir Firefox Monitor sadarbības partneris. Mozilla uzsver, ka Firefox Monitor nenodod tavu e-pasta adresi nevienam citam tiešsaistes servisam.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Vilks Nost

Vēl viens “starpnieks”, kas nu tik visu nosargās, nu tik visu izdarīs.. Paldies, nevajag!

mcLays

Jāsaprot, ka Firefox nav citu iespēju izdzīvot. Edge viņu noēdīs brokastīs.

Vilks Nost

Ja sāks bojāt un piedrazot pārlūku, tad neizdzīvos arī.

geksis

Kā to saprast “Sāk”?
Jau no dzimšanas laikiem viņiem viņš vienmēr ir bijis ar tieksmi “piedrazoties”. Lai cik dažreiz būtu noderīgi dažādi paplašinājumi, tomēr to lietošanā vienmēr ir bremzējusi šo pārlūku. Manā skatījumā lapsu var lietot tikai tad, ja vajag kādu specifisku paplašinājumu un lietošanas laikā samierināties ar faktu, ka citi pārlūki ir ātrāki.