Microsoft tikko izziņojis vairākus jaunus produktus, kuri, iespējams, būs aktuāli arī pie mums.

Surface Pro 6

Surface Pro 6 ir jauns klēpjdators, kas saņems Intel 8. paaudzes procesorus un būtiski uzlabotu dzesēšanu. Microsoft sola Surface Pro 6 aptuveni 13.5 stundu darbību ar vienu uzlādi, datoram būs 12.3 collu ekrāns un 16 GB RAM kopā ar 1 TB SSD.

Diemžēl Surface Pro 6 izskats un pieslēgvietu klāsts nav mainīts, attiecīgi nedabūsi nevienu USB Type-C pieslēgvietu. Surface Pro 6 cenas sāksies no 899 dolāriem ar Core i5 procesoru. Datori būs pieejami sākot no 16. oktobra.

Surface Laptop 2

Surface Laptop 2 tiek solīts 85% jaudas pieaugums pret iepriekšējo paaudzi. Arī Surface Laptop 2 izmantos Intel 8. paaudzes procesorus, kā arī Surface Laptop 2 izskats un pieslēgvietu klāsts nav izmainīts (nav USB Type-C).

Surface Laptop 2 būs 13.5 collu ekrāns, Microsoft sola 14.5 stundu darbību ar vienu uzlādi. Cenas sāksies no 999 dolāriem.

Surface Studio 2

Surface Studio 2 dizaineri arī noslinkojuši, saglabājot izskatu līdzīgu iepriekšējam modelim. Surface Studio 2 ir uzlabots ekrāns, tas ir par 38% spilgtāks un ar 22% augstāku kontrastu.

Surface Studio 2 saņēmis Nvidia Pascal videokarti un pat 2 TB SSD tipa atmiņu. Surface Studio 2 cena sāksies no 3499 dolāriem, bet jaudīgākajā versijā Surface Studio 2 ar Intel Core i7-7820HQ procesoru, 16 GB RAM, GTX 1070 videokarti sasniegs 5500 dolārus.

Surface Headphones

Surface Headphones beidzot ir kas jauns Microsoft piedāvājumā. Surface Headphones izmanto Bluetooth savienojumu, austiņās iebūvēts digitālais asistents Cortana. Surface Headphones lepojas ar aktīvu apkārtējās skaņas slāpēšanu, kas pieejama arī konkurentiem cenā ap 250… 300 eiro.

Surface Headphones būs pieejamas kaut kad tuvāko mēnešu laikā par 350 dolāriem.

11 komentāri

 1. Surface headphones.. designed for rich,

  clear audio

  tieši..

  pro 6 – vilšanās.. tiešām varēja tak to vienu ligzdu uzb c iemānīt..ļaudis par to cepas jau kopš 3 paaudzes..

 2. Surface Studio 2 – Fapfapfapfap

  Par Surface Laptop 2 – pofig, ka nav USB-C, jo vienīgais ko vajag iespraust, ir pele.

  • Nu nu nu ☝️Nevajag spraust peles portatīvajos datoros!

   Par pofig runājot, nav pofig. Ja tas dators maksātu zem 1k €, tad varbūt, bet no high-end preces tomēr gribētos mūsdienīgas tehnoloģijas. Es negribētu maksāt pusotru tūkstoti par datoru, kuram pat savu ārējo HDD nevarēšu pieslēgt.

   • Katram savas vajadzības. Protams, piekrītu, ka vajadzētu tos portus, bet piemēram priekš manis viņi ir pilnīgi nevajadzīgi, tādēļ es būtu pircēju segmentā :)

    • Nu, jo ir taču tačpads 🙂 Un, ja runājam konkrēti par Surface ierīcēm, ir arī skārienekrāns. Sliktākajā gadījumā portatīvajiem datoriem ir paredzētas Bluetooth peles.

    • Ar daudzām lietotnēm bez peles nav iespējams strādāt. savukārt ne visas bezvadu peles ir specifiski kvalitatīvas vai atbilstošas noteiktām funkcijām.

 3. Surface Studio 2 tikai 7ās paaudzes procesors, kāmēr pārējos jau liek 8o paaudzi.
  Jā šoreiz tehniski uzlabojumi nav iespaidīgi…

Ir ko teikt?