Reklāma

Euronics sadarbībā ar Microsoft Latvijā piedāvās Microsoft Surface ierīces

Jaunākie raksti

Canyon Puncher GM-20 spēlēm paredzētās datorpeles apskats

Vai datorspēlēm paredzētiem aksesuāriem jābūt dārgiem? Ne obligāti, jo šoreiz izmēģināšanai atbraukusi pagaidām lētākā spēlēm paredzētā datorpele, kādu esam...

Ukrainas centrālā banka tagad oficiāli var emitēt digitālo valūtu

Arī Ukraina gluži kā dažas citas valstis sper pirmos soļus centralizētas digitālas valūtas ieviešanā. Par to liecina fakts, ka...

ASUS izziņo ROG Desk Mount Kit monitoru stiprināšanai pie galda

ASUS izziņojis ROG Desk Mount Kit, kas apredzēts ROG spēļu monitoru stiprināšanai pie galda virsmas. ROG Desk Mount Kit...

Apple no App Store izņem lietotni Unjected, kas veicina antivakseru iepazīšanos

Apple no sava lietotņu veikala App Store ir izņēmis lietotni Unjected, kas veicinājusi to cilvēku iepazīšanos un informācijas izplatīšanu...

ES privātuma regulators “Amazon” uzlicis 888 miljonu dolāru lielu soda naudu

Luksemburgas datu aizsardzības komisija paziņojusi, ka tehnoloģiju gigantam "Amazon" piespriež 888 miljonu ASV dolāru lielu sodu par GDPR noteikumu...

Šonedēļ Euronics, viens no lielākajiem patērētāju elektronikas preču mazumtirgotājiem Latvijā, vienojās sadarbībā ar Microsoft uzsākt Microsoft Surface ierīču tirdzniecību Latvijā.

Microsoft Surface planšetdatoriem ir izsmalcināts dizains un augstas kvalitātes sastāvdaļas. Gan pašu ierīci, gan tās programmatūru ir izstrādājis Microsoft, nodrošinot izcilu lietošanas pieredzi. Ierīces ar magnēzija korpusu un Intel Core sērijas procesoriem nonāks Euronics veikalos jūnija sākumā.

“Esam ļoti gandarīti, ka sadarbībā ar Microsoft varam piedāvāt Latvijas pircējiem Surface ierīces,” saka Risto Juhanso (Risto Juhansoo), Euronics IT produktu grupas vadītājs. “Šie ir izcilas kvalitātes produkti, kas apmierinās visprasīgāko lietotāju vajadzības.”

Microsoft Latvia vadītāja Renāte Strazdiņa uzskata, ka tirgus ir nobriedis inovatīvajam un jaudīgajam Surface. “Šīs ierīces ir veidotas, lai nodrošinātu jaunu radošuma vilni. Surface piedāvā elastīgu, mobilu risinājumu maksimālai produktivitātei jebkurai biznesa vai privātai vajadzībai,” norāda Strazdiņa.

Surface ierīces ir jauns solis portatīvo ierīču attīstībā, kas paplašina cilvēku priekšstatus par to iespējām. Surface planšetdatori ir viegli, droši un jaudīgi. Tiem ir skārienjutīgs ekrāns un operētājsistēmas Windows 10 Pro versija, kas nodrošina izcilu produktivitāti ērti pārnēsājamā ierīcē. Windows Hello sniedz papildu drošības līmeni, izmantojot sejas atpazīšanu, lai pierakstītos savā ierīcē. Tas ir drošs un ērts biometrisks risinājums, jo lietotājam vairs nav jāatceras parole, lai iekļūtu savā ierīcē.

Surface ierīcēs iekļautā Windows Ink funkcionalitāte ļauj parocīgi veikt piezīmes un rakstīt tieši uz ekrāna; Ink sniedz jaunas iespējas radošumam.

Euronics nodrošinās gan ierīču tirdzniecību, gan servisa pakalpojumus Euronics iegādātajām ierīcēm. Tos patērētāji varēs saņemt sev tuvākajā Euronics veikalā.

Sākotnēji pārdošanā Latvijā nonāks Surface Pro 4 ierīce.

Reklāma

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Tas nozīmē, ka Euronics ievedīs pelēkos Surface ? Jeb tomēr Surface tagad būs kā oficiāls produkts Latvijā ?

Ja šī info nāk no Microsoft, tad izskatās, ka kaut kas te būs oficiāli.

tāpat ‘oficiāli’ daudzus gadus veda xbox – ne remonta, ne servisa, ne xbox live, viss caur pakaļu un m$ pārstāvniecība ne par ko neatbild.

Euronics pēdējā laikā gan spiež uz visādām sadarbībām (piem. Samsung Galaxy S8). Jautājums – kāda cena?

Šāds pavērsiens ļoti priecē. Ne tikai šī produkta ienākšana Latvijā, bet vispār tendence kā tāda. Skaidrs, ka Latvijas tirgus lielajiem ražotājiem nav īpaši būtisks, tāpēc prieks par vietējiem uzņēmumiem, kas izrāda iniciatīvu no savas puses un mēģina noslēgt šādas vienošanās.

Reklāma
Reklāma
Reklāma