web analytics

Inchcape Motors Latvia uzsāk lielākā Jaguar Land Rover autosalona būvniecību Baltijā

Jaunākie raksti

“TikTok” lietotājs krimināli sodāmā veidā lietojis “Tesla Autopilot” un to publicējis internetā

Sociālās saziņas vietnes savā ziņā var nosaukt par mūsdienu sērgu - cik idiotiski un stulbi iespējams rīkoties, lai sev...

Jau šogad sagaidīsim elektrisku “BMW” M mašīnu

"BMW" M divīzijas vadītājs Markuss Flešs apstiprinājis, ka jau šogad tiks piedāvāta pilnīgi elektriska M automašīna. Viņš pagaidām neatklāja...

“Google” sāks maksāt Francijas ziņu izdevējiem par viņu saturu

Labas vēstis beidzot nonākušas pie Francijas ziņu izdevējiem. Kompānija "Google" vakar noslēdza jaunu autortiesību līgumu ar Francijas ziņu izdevējus...

Džo Baidenam nākot pie varas, ASV atkal pievienosies Parīzes klimata pārmaiņu nolīgumam

20. janvāris bija ļoti īpaša diena ASV, jo oficiāli amatā stājās jaunais prezidents Džo Baidens. Vienlaikus prezidentu nomaiņa pāršķirs...

Atskats par interneta izmantošanas tendencēm Latvijā 2020. gadā

Starptautiskais interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmums Gemius apkopojis datus par interneta izmantošanas tendencēm Latvijā 2020. gadā. Salīdzinot ar iepriekšējo...Ar svinīgu notikumu – laika kapsulas iemūrēšanu topošā autosalona pamatos, Inchcape Motors Latvia uzsāk jaunā un lielākā Jaguar Land Rover autosalona Baltijā būvniecību. Par godu jaunā autosalona būvniecības atklāšanai, svinīgajā brīdī kopā ar Inchcape Motors Latvia bija Viņa Ekselence Kīts Šanons (Keith Shannon), Viņas Majestātes vēstnieks Latvijas Republikā, Tirdzniecības vecākais padomnieks Ivars Žukovskis, Inchcape Motors Latvia valdes loceklis Dmitrijs Zeļeņins, Inchcape Motors Latvia valdes priekšsēdētājs un Inchcape Ziemeļeiropas reģiona izpilddirektors Deivids Kolvels (David Colwell). Paredzēts, ka jaunā autosalona būvniecība tiks pabeigta 2019. gada pirmajā pusē un  savas durvis vērs vaļā 2019. gada maijā.

Jaunais autosalons tiks būvēts saskaņā ar Jaguar Land Rover korporatīvā koncepta “Arch” dizainu, kas tiek pakāpeniski ieviests visur pasaulē. Koncepts izstrādāts tā, lai pēc iespējas interesantākā veidā parādītu mūsdienu arhitektūras inovāciju iespējas. Ēkas dizainu raksturo moderna pelēka fasāde, tīras un vienkāršas līnijas. Jaunā autosalona iekštelpu dizainā tiks izmantoti stikla, riekstkoka un modernā apgaismojuma elementi, kas sniegs telpai svaiguma  un greznības sajūtu. Jauno dizainu visos Jaguar Land Rover autosalonos plānots ieviest līdz 2019. gada beigām un šis būs trešais  “Arch” koncepta autosalons Baltijas valstīs.

“Esmu pārliecināts, ka premium automašīnu tirgus gan pasaulē, gan Latvijā ir ļoti konkurētspējīgs, tādēļ vēlamies radīt saviem klientiem tādu vidi, kas padarītu viņu viesošanos pie mums pēc iespējas patīkamāku un emocijām bagātāku. Tāpat uzskatām, ka “Arch” koncepcijas loma un izstrādātais autosalona dizains nodrošinās izcilu pieredzi visiem esošajiem un topošajiem Jaguar un Land Rover automašīnu  īpašniekiem,  autosalona apmeklētājiem un klientiem,” stāsta Inchcape Motors Latvia valdes loceklis Dmitrijs Zeļeņins.

Īpaša uzmanība tiks pievēsta tam, lai salons un servisa centrs atbilstu mūsdienu un  nākotnes prasībām, lai tas būtu ērti pieejams un lietojams apmeklētājiem, klientiem un darbiniekiem. Jaunajā autosalonā paredzēta mājīga apmeklētāju un klientu zona, kurā viesi varēs aplūkot Jaguar un Land Rover jaunākos modeļus un sagaidīt savu automašīnu pēc servisa, baudot kafiju vai atspirdzinošus dzērienus. Gan ziemā, gan vasarā tiks radīta patīkama atmosfēra un mikroklimats.

Atbalstīt klātienē Inchcape Motors Latvia jaunā autosalona būvniecības uzsākšanas brīdī bija ieradies arī Viņa Ekselence Kīts Šanons (Keith Shannon), Viņas Majestātes vēstnieks Latvijas Republikā. “Esmu ļoti pagodināts būt klāt brīdī, kad tiek uzsākta Baltijā lielākā Jaguar Land Rover autosalona būvniecība. Daudzu gadu laikā Jaguar Land Rover ir pierādījis sevi kā viens no lielākajiem un veiksmīgākajiem premium automobiļu ražotājiem pasaulē, kura automašīnu mūsdienīgais dizains un tehnoloģijas tiek plaši apbrīnotas. Zīmīgi, ka šodienas ceremonijas laikā Baltijas zemē tiek iemūrēta laika kapsula; vēsturisks mirklis, kas atspoguļo Jaguar Land Rover pastāvīgo un pieaugošo lomu Latvijas tirgū Latvijas simtgades gadā,” savā runā pauda Kīts Šanons (Keith Shannon).

Plānots, ka autosalona platības sasniegs 2421 m2. Tajā atradīsies jaunu auto tirdzniecības zāle 1197 m2 platībā, kurā tiks izvietotas 7 Jaguar un 7 Land Rover automašīnas. Tiks izveidots moderns un plašs serviss ar iespēju vienlaikus uzņemt 11 automašīnas. Autosalonā atradīsies rezerves daļu, kā arī zīmolu aksesuāru un dzīves stila preču veikals. Līdz ar jaunā Jaguar Land Rover autosalona atklāšanu, klientiem būs iespējams iegādāties mazlietotas Jaguar un Land Rover automašīnas Approved programmas ietvaros, kas dod nodrošinājumu, ka mašīna ir nevainojamā tehniskajā stāvoklī.

Mainoties un sekojot līdzi laikam, Jaguar Land Rover ir apņēmies no 2020. gada visus savus modeļus izgatavot ne tikai ar benzīna un dīzeļdegvielas piedziņas sistēmām, bet arī auto ar hibrīd vai elektropiedziņu. Jau 2018. gadā tirdzniecībā nonācis pirmais pilnīgi elektriskais premium apvidus auto Jaguar I-PACE. Parādoties jauniem hibrīd un elektroautomobiļiem, pie jaunā autosalona tiks izveidotas vairākas maiņstrāvas un līdzstrāvas elekto uzlādes stacijas, kas dos iespēju uzlādēt savu auto vairākiem klientiem vienlaicīgi, nodrošinot tagadnes un nākotnes vajadzības.

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Urbis

Saskaņas elektorāts šo noteikti novērtēs.. pēc vēlēšanām ;))

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: