Kāds ir pirmais darbs pēc svaiga Windows 10 uzlikšanas? Pareizi, bērni, dodamies uz Chrome vai Firefox mājvietu, lai ielādētu savu iemīļoto tīmekļa pārlūku. Bet šai darbībai nākas izmantot Microsoft Edge pārlūku, kas jau ir uzstādīts datorā kopā ar Windows 10.

Jaunākā Windows 10 versija Microsoft Edge pārlūkā parāda pašreklāmu – Microsoft Edge esot ātrāks un drošāks tīmekļa pārlūks, un tas jau nāk kopā ar Microsoft Windows 10. Ja vēl šis tevi neaptur, tad Firefox vai Chrome uzstādīšanas laikā Windows 10 turpinās reklamēt Edge pārlūku.

Vēl sliktāk – Edge pārlūka reklāmas ar to nebeigsies. Windows 10 turpinās uzmākties ar Edge pārlūku, ja vien nedosies uz Windows 10 iestatījumiem un neatspējosi ieteiktās lietotnes.

9
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
KristapsPuikadigitalkdatacoreKaspars B. Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
KKTK
Guest
KKTK

Kas slēpjas zem vārdu salikuma “Jaunākā Windows 10 versija”?

Kaspars B.
Guest
Kaspars B.

droši vien nākamais lielais oktobra izlaidiens :)

Kristaps
Guest
Kristaps

Netīšām gandrīz izlasīju kā “nākamais lielais oktobra pirdiens” (:

Klāvs
Guest
Klāvs

Šito es no MS puses nesaprotu, kam tas ātrums vajadzīgs, ja nav stabilitātes. Vairākas reizes esmu mēģinājis pāriet uz Edge un katru reizi vilšanās. Manuprāt, pārāk ieciklējušies uz enerģijas un datu taupīšanu, kas traucē normāli atskaņot multividi. Pēdējo reizi, kad mēģināju skatīties kaut ko uz Edge, pāris lapās, video mēdza brīžiem aiziet kubiņos un regulāri fullscreenā sasalt. Vecā TvPlay lapa vispār nebija savienojama un skatāma ar Edge. Taču nav iespējam tādu pārlūku ikdienā lietot.

Kaspars B.
Guest
Kaspars B.

šitas no nākamā updeita izrauts? jo pašreizējam šādas iespējas nav :D

datacore
Guest
datacore

Vidējam ierindas datora lietotājam nekāds Chrome vai Firefox uz Windows 10 tā īsti nav nepieciešams. Nevajag zombēt tautu, ja paši neesat Edge lietojuši.

digitalk
Guest
digitalk

tāpēc vidusmēra lietotājs sēž uz Chromes, ielogojies savā Googles ekosistēmā un no augsta plaukta šķauda uz Edge pašreklāmu un tavu viedokli.

Kristaps
Guest
Kristaps

Neko nezinu. Kopš šī raksta izlasīšanas esmu migrējis atpakaļ uz Opera pārlūku. https://kursors.lv/2018/07/19/nu-vairs-nav-iemesla-nelietot-opera-parluku/

Vienīgi bik tracina fakts, ka mobilo versiju viņi ir sadalījuši vairākās sava pārlūka versijās – touch, mini, tad vēl lielā versija… ‘flow’ opcija ir diezgan ērta fīča, tādēļ nākas to Touch versiju turēt telefonā, kuru patiesībā varēja pilnajā versijā iebūvēt.

Puika
Guest
Puika

Tas no drošības viedokļa ir apšaubāms solis. Šādi “viltus” trauksmes paziņojumi daudziem cilvēkiem var radīt tādu sajūtu, ka visi MS paziņojumi ir vērā neņemami, un, ja kāds patiešām nopietns paziņojums (piemēram no WD), tad būs cilvēki, kas to ignorēs, jo domās, ka kārtējais false alarm.