Huawei nespēj tikt vaļā no vecajiem niķiem – ik pa laikam lasām, ka kārtējo reizi Huawei izdevies reklāmas materiālos iešmugulēt ļoti dārgu DSLR fotoaparātu veidotās bildes, uzdodot tās par Huawei viedtālruņu foto. Šoreiz Huawei pieķerts veiktspējas testu krāpniecībā, bet uzņēmums uzsver, ka krāpniecībai esot labs iemesls.

Uzreiz jāatzīmē, ka sintētiskās veiktspējas testiem ar ikdienas viedtālruņa ātrdarbību ir tikai daļējs sakars – sintētiskās veiktspējas testi neparāda visu bildi. Tomēr ražotāji nepaguruši izmanto dažādus veiktspējas testu skaitļus, lai mūs vilinātu sava telefona iegādes virzienā.

IFA 2018 norises laikā Huawei ir oficiāli atzinis, ka viedtālruņos ir programmatūra, kas atpazīst veiktspējas testu lietotnes. Veiktspējas testu lietotņu darbības laikā Huawei viedtālruņi darbojas ar maksimālu atdevi. Huawei norādījis, ka visi citi ražotāji tā darot, tāpēc Huawei nevēlas palikt ēnā ar parastiem veiktspējas testu rezultātiem. Eiropa varbūt mazāk, bet Āzijas pircēji ļoti paļaujoties uz veiktspējas testu lietotņu sniegtajiem skaitļiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
eldberg

Ja Antutu papagaiļos telefons ir kaut vai -30% no līdera un tas nav apaudzēts ar ražotāja programatūru tas ir garants ka telefons lidos vēl 2 gadus min.

wils

Gribi teikt 4-kodolu A53 cpu telefonā pēc 2 gadiem paliks lēnāks?

eldberg

nu salīdzinot ar teorētisko SD865 jā :)
+ Androīda prasības ar visu laiku aug…

Uldis M.

Nu gluži kā Volkswagen ar savu speciālo programmatūru dīzeļu izmešu mērījumu veikšanai!

ProxyFromDeep

Pag, es jau gaidiju , ka pieķerti slapstoties … Bet te paši paziņojuši un oficiāli . Pie tam iekš IFA . Meh .
*Leave the scene , nothing to see here* :D

wils

Kad tevi pieķer pie rokas 3Dmark, tad labāk pēc pusgada (P20 gadījumā) pašiem paziņot, kad šmuci vairs zem paklāja nepaslaucīsi.

Jānis

Skatoties durability testus Huawei P10 par ekrāna skrāpējumu izturību, esmu pārliecinājies ka tas nav gorilla glass 5 jo savējam P10 ar parastu papīra nazi saskrāpēju ekrānu kaut pilns internets ar video kur parāda ka ar papīra nazi nevar saskrāpēt… ir zudusi uzticamība šim brendam.

Krotow

Atgādina kādas babenes teikto 90-tajos vienā kreisajā noguldījumu šaraškā. Kad viņai jautāja, kāpēc kantoris pieņem cilvēku naudu, skaidri zinot, ka to nekad viņiem neatdos, viņa atbildēja “bet viņi paši to labprātīgi nes”.

Valts Drukteins

Man ir p20 pro un esmu ļoti apmierināts. Baterija iztur visu dienu intensīvi ljetojot, un pat divas ja nelieto gps un nesēž netā. Fotogrāfijas ļoti labā kvalitātē, dažas bildea gandrīz kā ar profesionālo fotokameru sanāca. Atmiņa 128gb pagaidām šķiet pietiekoša un tie 6gb ram ar liekas vēl gadiem ilgi pavilks. Par veiktspējas testiem gan neko nezinu, kamēr nebremzē tikmēr man nekas cits nerūp, un pagaidām tas kustās ļoti veikli. Es uzskatu, ka maksāt vairāk par 300e par jebkuru telefonu nav to vērts, bet man paveicās īstajā brīdī nošantažēt manu teleoperātoru ar promiešanu un dabūt šo monstru par nieka 144e un… Read more »

Reinis Rozitis

Nejauc ar Lite (kas ir kā reiz 300 robežās)?
Savādāk esi ļoti vērtīgs klients, ja 700-800 eur operators iedod pa 144 :)