web analytics

Lattelecom uzsāk tirgot jaunākās paaudzes DJI Mavic 2 dronus

Jaunākie raksti

“Facebook” ļaus izpētīt datus par ASV prezidenta vēlēšanu reklāmām

"Facebook" nolēmis palielināt caurspīdīgumu reklāmas jomā. Vismaz kas attiecas uz reklāmām, kuras tika rādītas gan "Facebook", gan "Instagram" trīs...

“Wolt” piesaista 530 miljonus dolāru un turpinās paplašināties ārpus ēdiena piegādes biznesa

Helsinkos bāzētā, 2014. gadā radītā kompānija "Wolt" tās pirmsākumos nodrošināja internetā pasūtīta ēdiena piegādes. Sākotnēji koncentrējoties uz restorāniem, uzņēmums...

Microsoft vienas dienas laikā atsauc Xbox Live abonēšanas servisa cenu kāpumu

Pagājušās piektdienas rītā, 22. janvārī, Microsoft paziņoja par to, ka pēc vairākiem gadiem tiks paaugstinātas Xbox Live abonementa cenas,...

“Michelin” patentējuši motocikla aizmugurēja dubļu sarga dizainu ar neliela izmēra elektromotoru

Franču ražotājs "Michelin" parasti asociējas ar riepu ražošanu, tomēr uzņēmums acīmredzami domā un strādā arī citos virzienos - "Michelin"...

Huawei grasoties pārdot Mate un P sērijas viedtālruņu ražošanu

Reuters ziņo, ka Huawei varētu jau tuvākajā laikā pārdot savu Mate un P sērijas viedtālruņu ražošanu kādam citam, tādējādi...No 2018. gada 6. septembra jaunie, profesionālie DJI kvadrakopteri Mavic 2 Zoom un Mavic 2 Pro ir pieejami Latvijā. Tie izceļas ar uzlabotu filmēšanas funkcionalitāti un pagarinātu lidojuma laiku. Jaunie Mavic 2 droni pieejami Lattelecom tirdzniecības vietās – veikalos un interneta veikalā lattelecomveikals.lv.

DJI ir vadošais bezpilota lidaparātu ražotājs pasaulē, un to jaunākie modeļi 5. septembrī tika prezentēti Latvijā, sadarbībā ar Lattelecom. Kopā ar dronu pilotiem – Arvīdu Baranovu no Eaglewood Films un Robertu Vītolu no Robyworks DJI iepazīstināja ar kvadrakopteru nozīmīgākajām iespējām un demonstrēja izcilo video attēla kvalitāti.

Prezentācijas pasākumā DJI vispasaules video/foto konkursa Now it’s epic otrās vietas ieguvējs Arvīds Baranovs akcentēja jaunā Mavic 2 kameras sensora īpašību, pateicoties kuram tas spēj kvalitatīvi filmēt krēslā, saulrietā un saullēktā, kā arī pievērsa uzmanību Hasselblad kameras attēla krāsām, nosaucot tās par “īstu maģiju” un īpaši ātro un ērto hyperlapse funkciju video paātrinājumam, kas prasa tikai “piecu sekunžu darbu”.

Pirmās Mavic sērijas droni divu gadu laikā iekarojuši video profesionāļu sirdis, kļūstot ar pārdotākajiem droniem pasaulē, tādēļ jaunākās paaudzes modeļi tika īpaši gaidīti. Galvenais, kas atšķir jaunos Mavic dronus no priekštečiem un citiem tirgus spēlētajiem, ir palielināts lidojuma ātrums (līdz 72 km/h) un laiks (līdz 31 minūtei), tiem piemīt pilnvērtīga datorredze, kas fokusējās uz visām pusēm, bet kameras un sensori ļauj viegli noteikt attālumu līdz objektiem, kas ievērojami atvieglo filmēšanu iekštelpās.

Abi droni ir spējīgi uzņemt 4K video, tiem ir iebūvēta 8GB atmiņa, kā arī ir iespējams izmantot microSD kartes līdz 128 GB. Video pārraide tiek nodrošināta piecu kilometru attālumā.

DJI Mavic 2 Pro ir pirmais šāda izmēra drons pasaulē, kas ir aprīkots ar ikonisko Hasselblad kameru ar lielu attēla sensoru – 1-collu CMOS uz 20 megapikseļiem, kam pateicoties tas ir spējīgs uzņemt 4K izšķirtspējas video un nepārspējamus foto ar tik plašu dinamisko diapazonu. Savukārt Mavic 2 Zoom var lepoties ar divkāršu optisko tālummaiņu (24 – 48 mm 35-mm ekvivalentā) sensors 1/2,3″ CMOS uz 12 megapikseļiem.

DJI Mavic 2 Zoom cena ir 1251 eiro, bet DJI Mavic 2 Pro – 1449 eiro, un abus dronus ir iespējams iegādāties dalītajā maksājumā.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: