web analytics

HTC Vive bezvadu adapteris maksās 300 dolārus

Jaunākie raksti

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G apskats – beidzot sava nosaukuma cienīgs

Samsung jau trešo gadu pēc kārtas savu populāro Galaxy S sēriju prezentē uzreiz ar trim flagmaņiem. Tas nozīmē, ka...

DeLorean atgriezīsies no nākotnes elektroauto veidolā

DMC DeLorean izskatu var mīlēt tikai tas, kurš klausās Excel sacerētas dziesmas (piemēram, Skrillex) un mākslā atzīst tikai taisnstūra...

Apple iPhone 12 var ietekmēt medicīnas ierīču darbību

Jaunais magnētu risinājums iPhone 12 modeļos ļauj ērti veikt bezvadu uzlādi un piestiprināt aksesuārus, taču jau trīs mēnešu laikā...

“Sony” negrasās iesaistīties automašīnu biznesā

"Sony" gada pašā sākumā Austrijas ceļos izmēģināja savu elektroauto prototipu "Vision-S", kas acīmredzami izskatījās tuvu gatavībai nonākt ražošanā. Neskatoties...

“Facebook” ļaus izpētīt datus par ASV prezidenta vēlēšanu reklāmām

"Facebook" nolēmis palielināt caurspīdīgumu reklāmas jomā. Vismaz kas attiecas uz reklāmām, kuras tika rādītas gan "Facebook", gan "Instagram" trīs...Jau pašā gada sākumā HTC izziņoja Vive Wireless Adapter, kas ļauj HTC Vive virtuālās realitātes brilles savienot ar datoru bez vadu palīdzības un beidzot tiek sniegta informācija par šī adaptera cenu un pieejamību.

HTC vēsta, ka Vive Wireless Adapter būs iepriekšpasūtāms no 5. septembra un maksās 300 ASV dolārus. Ja izmanto Vive Pro, tad būs jāmaksā papildus 60 dolārus, lai ierīces būtu savietojamas.

Adapteris izmanto Intel WiGig tehnoloģiju un darbojas 60 GHz frekvencē, tādējādi samazinot iespējamību, ka datu pārraidei varētu traucēt mājoklī esošie bezvadu tīkli.

Ierīce tiek uzstādīta pa virsu brillēm uz lietotāja galvas un tajā ir iekļautas arī baterijas, kas nodrošinās ierīces darbību līdz 2.5 stundām. Ieguvums gan ir neatsverams, beidzot varēsim darboties ar Vive un nebūt ar vadiem piesieti pie datora.

HTC vairs nav vienīgais ražotājs, kas Vive brillēm nodrošina bezvadu adapteri. Priekšā aizsteigušies ir TPCast un DisplayLink.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: