Lai arī manā rīcībā nav statistikas datus, kas apliecinātu šo pieņēmumu, bet man šķiet, ka WhatsApp pie mums ir viens no populārākajiem, ja ne pats populārākais čata rīks. Tas tiek izmantots darba un privātajai saziņai un folklorā jau ir labi iegājušies stāsti par episkām WhatsApp dārziņu/skolu čata grupām.

Tā kā WhatsApp čatos pievienojam arvien vairāk fotogrāfiju un video, kam laika gaitā var pieaugt (vismaz sentimentāla) vērtība, pozitīvi vērtējams fakts, ka čata vēsturi varam ērti saglabāt mākoņservisos, lai vēlāk nomainot ierīci, tiktu atpakaļ pie savām sarakstēm un tajām pievienotajiem failiem.

No 12. novembra uzglabājot WhatsApp čatu rezerves kopijas Google Drive servisā, izmantotais datu apjoms netiks uzskaitīts un tādējādi par to netiks prasīta samaksa. Google Drive bez maksas piedāvā 15 GB vietu un varēsim to braši aizpildīt ar fotogrāfijām un citiem saviem datiem nebaidoties no tā, ka nepietiks vietas mūsu WhatsApp čata datu rezerves kopijām. WhatsApp aicina līdz 12. novembrim manuāli aplikācijas iestatījumos (Čata sadaļā) veikt datu rezerves kopiju, lai netiktu pazaudēts nekas svarīgs.

Piezīmēšu, ka šodien Google sāk piedāvāt jauno Google One servisu, kas ietver ne tikai vietu mākoņservisā, bet arī atbalstu un papildus labumus.

Tāpat pavisam nesen esam rakstījuši, ka Facebook beidzot ir izplānojuši kā pelnīs naudu ar WhatsApp.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars B.

Vai tad tagad prasa maksu? :D :D :D

Kaspars B.

+ paskatījos sava google draiva datus.. no piejamiem 17GB aizņemti ~1,8gb no tiem ~1.1gb gmail…
whatsapp atsevišķi netiek izdalīts un pat jāsāk šaubīties vai vispār ieskaitīts, jo whatsapp dublējums man ir 1,9GB… tātad, google draive izmantotajā vietā to jau tagad neieskaita..

Kristaps Skutelis

Jā, tagad WhatsApp bekapu vietu uzskaita kā parastus datus. Ja pārsniegsi 15 Gb atzīmi, būs Gūglei jāmaksā. No 12. novembra, savukārt, WhatsApp bekapu aizņemtā vieta neskaitīsies.

Kaspars B.

izlasi zemāk manis rakstīto.

Kristaps Skutelis

Labs jautājums, nezinu. Varbūt neuzrādās, bet uzskaitās. Citādāk no šī nesanāktu nekāda ziņa un WhatsApp to atsevišķi neizziņotu.

ProxyFromDeep

Populārākais . tad nav brīnums , ka man tas ir pusbanlistē :D

Kristaps Skutelis

Tikmēr nabaga WhatsApp līdzdibinātājam joprojām jāparādās Facebook birojā neskatoties uz to, ka ir prom no WhatsApp https://www.wsj.com/articles/whatsapp-co-founders-rest-and-vest-reward-from-facebook-450-million-1534330920?mod=djemwhatsnews