Baumas no detaļu ražotājiem norāda uz lētāku Apple MacBook klēpjdatora modeli, kas varētu būt pieejams jau ap Ziemassvētkiem. Iespējams, Apple grasās atjaunot un padarīt nedaudz lētāku MacBook Air modeli. MacBook Air nav saņēmis atjauninājumus veselus trīs gadus.

Lai arī šobrīd aktuālais, lētākais MacBook Air modelis pieejams zem 1000 eiro, datora cena vēl arvien ir par augstu galvenajiem MacBook Air lietotājiem – studentiem. Tiek uzskatīts, ka lētāks MacBook vai MacBook Air modelis nodrošinātu Apple aptuveni 10% līdz pat 15% klēpjdatoru pārdošanas apjomu kāpumu.

Reklāma

Apple pēdējos gados ļoti nelabprāt atjaunina datorus un klēpjdatorus. Pēdējā lielā neveiksme ir MacBook Pro tastatūras podziņu skandāls. Analītiķi uzskata, ka Apple ilgstošā bezdarbība MacBook Pro tastatūras problēmu atzīšanā un labošanā tuvākajos gados atspēlēsies ar zemākiem pārdošanas apjomiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Puika

Bet tāpat baigi dārgi priekš datora. Ja man kāds par velti tādu iedotu, tad gan es būtu ļoti priecīgs. Bet diez vai kāds uzdāvinās. Neticu:D