Interneta reklāmas un meklēšanas gigants Google ir radījis jaunu atbilžu lietotni Cameos, kas paredzēta slavenībām. Ar tās palīdzību slavenības var video formātā atbildēt uz dažādiem jautājumiem par sevi un tie parādīsies Google meklētāja rezultātos. Precīzas informācijas sniegšana saviem faniem varētu būt pietiekami liels motivators, lai slavenības nāktu talkā Google un izmantotu šo lietotni.

Šī lietotne paplašina Posts on Google platformas iespējas. Šī platforma izveidota ar domu ļaut cilvēkiem un organizācijām papildināt Google meklēšanas rezultātus ar informāciju. Sākotnēji šī platforma bija pieejama vien ļoti mazam cilvēku lokam, bet šobrīd Google to ļauj izmantot arī uzņēmumiem un mūziķiem, lai tie var Google meklētājā informēt par saviem pasākumiem u.c. svarīgiem notikumiem. Tos redzēs ikviens, kas meklēs informāciju par uzņēmumu vai mūziķi.

Ja esi saņēmis uzaicinājumu lietot Posts on Google, tad varēsi sagatavot atbildes teksta, attēlu, video, kustīgo GIF attēlu un saišu formā un publicēt tās Google. Ja ielūgums nav atceļojis, tad… neesi pietiekami slavena persona :) Interesanti, ka Cameos lietotne pagaidām pieejama tikai iPhone lietotājiem.

Kaut kādā mērā šī lietotne atgādina šovasar palaisto Instagram jautājumu un atbilžu funkciju. Arī tajā cilvēki (arī tie, kas nav slavenības) var saviem sekotājiem uzdot jautājumus un publicēt publiskas atbildes.

Ir ko teikt?